Zdobyć, Utrzymać, Porzucić 2 -Rozstania i Powroty” godz 19.00

”ZDOBYĆ, UTRZYMAĆ, PORZYCIĆ 2 ROZSTANIA I POWROTY”

”Rozstania i powroty” to kontynuacja przedstawienia ”Zdobyć, utrzymać, porzucić.” Takie damsko-męskie „SZCZĘKI II”. Też będzie o NIEJ i o NIM. Z tą jednak różnicą, że w pierwszej części spektaklu ”Zdobyć, utrzymać, porzucić” nasz On był w domyśle lub

przemawiał nagranym głosem Artura Andrusa, natomiast w najnowszym, wystąpi…prawdziwy…mężczyzna!
„Zdobyć, utrzymać, porzucić” to przede wszystkim muzyczno – kabaretowa opowieść o relacjach damsko – męskich. Część druga to temat niby poważny: „Rozstania i powroty”, ale proszę się nie niepokoić. Nie stawiamy żadnych trudnych pytań. Co najwyżej dajemy odpowiedzi, które mogą dotyczyć każdego udanego a zwłaszcza nieudanego związku. Tu ważna uwaga – żeby wrócić najpierw trzeba się rozstać. To działa niestety tylko w takiej kolejności i nie ma co protestować. Jeśli nawet sprawa „roztrząsana” w przedstawieniu będzie bulwersująca, to proszę się nie martwić, przedstawimy ją jak piosenkę: lekką, łatwą, przyjemną. I na koniec… nie pozostaje nic więcej, jak zaprosić Was serdecznie i życzyć udanego wieczoru!
Głównym elementem spektaklu są piosenki ilustrujące tytułowe czasowniki. Usłyszymy zarówno brzmienia dramatyczne, jak też lekkie i żartobliwe. Krzysztof Jaślar – autor scenariusza i reżyser przedstawienia – sięgnął do skarbnicy polskiej piosenki, ale również do utworów zagranicznych w znakomitych tłumaczeniach. W spektaklu poruszane są tematy parytetu, szowinizmu obojga płci, feminizmu, diety, kosmetyków, salonów piękności, prezentów, biżuterii, asertywności w kontaktach z płcią przeciwną, oraz szeroko rozumianego poradnictwa odpowiadającego na fundamentalne pytanie: JAK?… Pokazujemy różne typy kobiet: słodką idiotkę, kurę domową, herod-babę, kobietę kumpla, kobietę w pracy, na zakupach, na urlopie…..

Znakomita gra aktorska, kameralna scenografia tworzy dodatkowy klimat. Zaangażowanie widzów w przebieg spektaklu - fantastyczny pomysł.
Podzielimy się z Państwem opiniami o spektaklu:
• Pierwszorzędna rozrywka. Szczęka po spektaklu bolała od śmiechu. Polecam!
• Jeśli ktoś się zastanawia czy warto się wybrać, to niech się nie zastanawia ani chwili
• :) Rewelacyjna gra aktorska z ogromna dawka śmiechu :))
• Spektakl zabawny i bardzo dobrze zagrany. Sztuka wniosła dużo pogody i zapewniła dobry humor na wieczór. Świetny relaks!
• REWELACJA!!!!! WSZYSCY aktorzy są FANTASTYCZNI !!! Śmiech aż do łez :)
• Sztuka była warta zobaczenia!!!Rozbawiła, zachwyciła, jak również dała do myślenia. Polecam serdecznie.
• Spektakl świetny! Byłam z córką, ubawiłyśmy się, podziwiając grę aktorów. Zwłaszcza Monika Dryl zaskoczyła mnie bardzo pozytywnie! Pozostali aktorzy to oczywiście klasa sama w sobie! Polecam niezdecydowanym!!
• Spektakl bardzo zabawny, relaks całkowity zapewniony, gra aktorów super, szkoda, że nie dopisała Katarzyna Zielińska, ale Monika Dryl-rewelacja, podobnie Katarzyna Żak I pan Grzywna. Zachęcam niezdecydowanych, bo warto obejrzeć:)"

▼ Show More Information

Pl. St. Moniuszki 2b, 25-334
Kielce
07 April , Saturday 19:00

More Events Nearby