Zawody Obedience Rumianka 2018

Zapraszamy na podwójne zawody Obedience w Rumiance k/Warszawy.

Staramy się żeby zawody miały rangę:
1. Kwalifikacji do Mistrzostw Świata Obedience 2018
2. Pucharu Polski Obedience 2018

W sobotę rozgrywane będą klasy 3, 2 i 1.
W niedzielę rozgrywane będą klasy 3, 2 i 1.

Sędziowie: Christian Steinlechner

(Austria), Tadeusz Roszkiewicz (Polska).

Zawody są w trakcie zatwierdzania w ZKWP. Więcej informacji opublikujemy po otrzymaniu informacji o ich zatwierdzeniu.

▼ Show More Information

ul. Orzechowa 22, Rumianka, 96-321
Zabia Wola
10 February , Saturday 05:00

More Events Nearby

 02 March , Friday
 Warsaw Motorcycle Show, Nadarzyn
 27 February , Tuesday
 Schronisko w Korabiewicach Viva, Puszcza Marianska
 27 February , Tuesday
 Schronisko w Korabiewicach Viva, Puszcza Marianska
 28 February , Wednesday
 Schronisko w Korabiewicach Viva, Puszcza Marianska
 28 February , Wednesday
 Schronisko w Korabiewicach Viva, Puszcza Marianska
 02 March , Friday
 Ptak Warsaw Expo, Nadarzyn
 03 March , Saturday
 Tattoofestival, Nadarzyn
 28 February , Wednesday
 Schronisko w Korabiewicach Viva, Puszcza Marianska
 16 March , Friday
 Ptak Warsaw Expo, Nadarzyn
 08 March , Thursday
 Lofty de Girarda, Zyrardow
 03 March , Saturday
 TattooDays.pl, Nadarzyn
 03 March , Saturday
 Ptak Warsaw Expo, Nadarzyn
 16 March , Friday
 Ptak Warsaw Expo, Nadarzyn
 04 March , Sunday
 Gmina Nadarzyn, Nadarzyn
 04 March , Sunday
 Żyrardów, Zyrardow
 02 March , Friday
 Ptak Warsaw Expo, Nadarzyn
 03 March , Saturday
 Hala sportowa w Grodzisku Maz., Grodzisk Mazowiecki
 10 March , Saturday
 Rancho Pod Bocianem, Przypki
 25 February , Sunday
 Strefa Ruchu Książenice, Ksiazenice
 24 February , Saturday
 Biblioteka Publiczna Gminy Grodzisk Mazowiecki, Grodzisk Mazowiecki
 02 March , Friday
 Ptak Warsaw Expo, Nadarzyn
 23 February , Friday
 Hala sportowa w Grodzisku Maz., Grodzisk Mazowiecki
 03 March , Saturday
 Ptak Warsaw Expo, Nadarzyn
 02 March , Friday
 Ptak Warsaw Expo, Nadarzyn
 10 March , Saturday
 Milanowskie Centrum Kultury, Milanówek
 10 March , Saturday
 Arena Pruszków Tor Kolarski, Pruszków
 28 February , Wednesday
 Benchen Karma Kamtsang Poland, Jaktorów
 11 March , Sunday
 Ckio Podkowa Leśna, Podkowa Lesna
 24 February , Saturday
 Arena Pruszków Tor Kolarski, Pruszków
 03 March , Saturday
 Centrum Kultury Raszyn, Raszyn
 27 February , Tuesday
 Ptak Warsaw Expo, Nadarzyn
 02 March , Friday
 Centrum Kultury Raszyn, Raszyn
 24 February , Saturday
 Hala sportowa w Grodzisku Maz., Grodzisk Mazowiecki
 28 February , Wednesday
 Zespół Szkół Technicznych i Licealnych Nr 2 w Grodzisku Mazowieckim, Grodzisk Mazowiecki
 09 March , Friday
 Aqua Żyrardów, Zyrardow