Zandrock vs Team Kleine Sanders

LONGWA 21:30-22:00
Longwa The Farao is een opkomende artiest vanuit Oostende. De artiest haalt een Newskool/Oldskool HIPHOP flow naar boven , en brengt veel enthousiasme en energie op tafel. Door diverse invloeden zoals Travis Scott , Denzel Curry ,Tory Lanez , ect.. krijg je een zelfgemaakte mix die

hij alvast garant voor staat!

SKUMIC 22:10-22:30
Gauthier Deleersnijder is aan zijn opmars bezig in de Vlaamse hiphopscene. Hij maakt deel uit van het collectief Kleine Sanders, maar sinds dit jaar gaat hij ook solo als Skumic
Hij haalde veel vieuws op zijn tracks
Puber,project ravy !!

DELANGN 22:40-23:10
Delangn is al jarenlang actief als rapper
En niet weg te denken uit de Ostensche hiphop scene
Met tracks zoals bloed tleevn is e bitch gezegend & o dierbaar België
Brengt hij nummers die je laten stilstaan
Bij bepaalde feiten.ook wil hij zijn standpunten duidelijk maken in die nummers die hij brengt hardcore hiphop !!

KLEINE SANDERS 23:20-00:00
Bij De hoofdact kleine Sanders
Staat humor en vette bèats
Garant voor een dikke feeste!
Ze gaan 40 minuten alles geven !!
Wat ze in huis hebben om de boel te doen ontploffen !!
Ostende Ostende Braah !!

▼ Show More Information

Christinastraat 18G, 8400
Oostende
13 January , Friday 21:00

More Events Nearby

 06 May , Sunday
 Club Brugge K.V., Brugge
 20 May , Sunday
 Club Brugge K.V., Brugge
 20 May , Sunday
 Jan Breydelstadion, Brugge
 06 May , Sunday
 Jan Breydelstadion, Sint-Andries
 06 May , Sunday
 Jan Breydelstadion, Sint-Andries
 06 May , Sunday
 Jan Breydelstadion, Sint-Andries
 01 May , Tuesday
 Koningin Astridpark, Brugge
 09 May , Wednesday
 Kursaal Oostende, Oostende
 13 May , Sunday
 Ter Groene Poorte (Brugge), Brugge
 20 May , Sunday
 Jan Breydelstadion, Brugge
 12 May , Saturday
 Ostend Sea P'Lace - Hippodroom Oostende, Oostende
 20 May , Sunday
 Jan Breydelstadion, Brugge
 12 May , Saturday
 Europacollege Verversdijk, Brugge
 11 May , Friday
 Kursaal Oostende, Oostende
 10 May , Thursday
 Brugge, Belgium, Brugge
 28 April , Saturday
 Hangaar 1, Oostende
 06 May , Sunday
 Fort Napoleon, Oostende
 05 May , Saturday
 Het Entrepot, Brugge
 05 May , Saturday
 DOK54, Brugge
 06 May , Sunday
 Jan Breydelstadion, Brugge
 06 May , Sunday
 Jan Breydelstadion, Sint-Andries
 06 May , Sunday
 Jan Breydelstadion, Sint-Andries
 05 May , Saturday
 Furnevent, Veurne
 19 May , Saturday
 Brandweer Brugge, Brugge
 20 May , Sunday
 Jan Breydelstadion, Sint-Andries
 28 April , Saturday
 CHAUD, Ostend
 30 April , Monday
 The Oh!, Oostende
 27 April , Friday
 Jeugdhuis Comma, Brugge
 05 May , Saturday
 Internationale Tweedaagse van Vlaanderen in Blankenberge, Blankenberge
 19 May , Saturday
 KV Oostende, Oostende
 05 May , Saturday
 Kursaal Oostende, Oostende
 05 May , Saturday
 Basisschool De Lettertuin Koekelare, Koekelare
 05 May , Saturday
 OLVA / Onze Lieve Vrouwecollege Assebroek, Brugge
 12 May , Saturday
 Fuifzaal Elysée, Oostende
 04 May , Friday
 Studio Hall, Brugge