Zandrock vs Team Kleine Sanders

LONGWA 21:30-22:00
Longwa The Farao is een opkomende artiest vanuit Oostende. De artiest haalt een Newskool/Oldskool HIPHOP flow naar boven , en brengt veel enthousiasme en energie op tafel. Door diverse invloeden zoals Travis Scott , Denzel Curry ,Tory Lanez , ect.. krijg je een zelfgemaakte mix die

hij alvast garant voor staat!

SKUMIC 22:10-22:30
Gauthier Deleersnijder is aan zijn opmars bezig in de Vlaamse hiphopscene. Hij maakt deel uit van het collectief Kleine Sanders, maar sinds dit jaar gaat hij ook solo als Skumic
Hij haalde veel vieuws op zijn tracks
Puber,project ravy !!

DELANGN 22:40-23:10
Delangn is al jarenlang actief als rapper
En niet weg te denken uit de Ostensche hiphop scene
Met tracks zoals bloed tleevn is e bitch gezegend & o dierbaar België
Brengt hij nummers die je laten stilstaan
Bij bepaalde feiten.ook wil hij zijn standpunten duidelijk maken in die nummers die hij brengt hardcore hiphop !!

KLEINE SANDERS 23:20-00:00
Bij De hoofdact kleine Sanders
Staat humor en vette bèats
Garant voor een dikke feeste!
Ze gaan 40 minuten alles geven !!
Wat ze in huis hebben om de boel te doen ontploffen !!
Ostende Ostende Braah !!

▼ Show More Information

Christinastraat 18G, 8400
Oostende
13 January , Friday 21:00

More Events Nearby

 01 April , Saturday
 Indian Camp Festival, Brugge
 08 April , Saturday
 Boterhalle, Diksmuide
 08 April , Saturday
 VOORSMAAK, Brugge
 26 March , Sunday
 Lombardsijde, Belgium, Lombardsijde
 08 April , Saturday
 Padel Brugge, Brugge
 31 March , Friday
 Domein Zonnestraal, Diksmuide
 02 April , Sunday
 Het Entrepot, Brugge
 26 March , Sunday
 Oostende Strand, Oostende
 15 April , Saturday
 Wellington Renbaan Oostende, Oostende
 26 March , Sunday
 Jan Breydel Stadium, Sint-Andries
 25 March , Saturday
 Het Entrepot, Brugge
 30 March , Thursday
 Lounge - Kursaal Oostende, Oostende
 15 April , Saturday
 Kursaal Oostende, Oostende
 15 April , Saturday
 JH Comma, Brugge
 25 March , Saturday
 KOKO ROYAL, Koksijde
 22 April , Saturday
 De Mast, Torhout
 16 April , Sunday
 De Mast, Torhout
 01 April , Saturday
 JH Comma, Brugge
 19 April , Wednesday
 Jeugdhuis Comma, Brugge
 08 April , Saturday
 JH Den Deugniet, Koekelare
 15 April , Saturday
 O'neill Beachclub Blankenberge, Blankenberge
 01 April , Saturday
 OostCampus, Oostkamp
 14 April , Friday
 Toneelkring Were di, Oostkamp
 01 April , Saturday
 The Crystal Ship, Ostend
 14 April , Friday
 Jan Breydel Stadium, Sint-Andries
 30 March , Thursday
 Het Entrepot, Brugge
 24 March , Friday
 Café Fifty Seven, Torhout
 31 March , Friday
 Jeugdhuis Thope, Sint-Michiels
 31 March , Friday
 Snowbite, Torhout
 08 April , Saturday
 De Schipperskapel, Brugge
 17 April , Monday
 Sporthal Torhout, Torhout
 07 April , Friday
 Cultuurzaal Daverlo, Brugge
 08 April , Saturday
 Geocaching Brugge, Brugge
 16 April , Sunday
 Ma Rica Rokk Brugge, Brugge
 15 April , Saturday
 Handzame, Belgium, Handzame
 15 April , Saturday
 Kursaal Oostende, Oostende