Zandrock vs Team Kleine Sanders

LONGWA 21:30-22:00
Longwa The Farao is een opkomende artiest vanuit Oostende. De artiest haalt een Newskool/Oldskool HIPHOP flow naar boven , en brengt veel enthousiasme en energie op tafel. Door diverse invloeden zoals Travis Scott , Denzel Curry ,Tory Lanez , ect.. krijg je een zelfgemaakte mix die

hij alvast garant voor staat!

SKUMIC 22:10-22:30
Gauthier Deleersnijder is aan zijn opmars bezig in de Vlaamse hiphopscene. Hij maakt deel uit van het collectief Kleine Sanders, maar sinds dit jaar gaat hij ook solo als Skumic
Hij haalde veel vieuws op zijn tracks
Puber,project ravy !!

DELANGN 22:40-23:10
Delangn is al jarenlang actief als rapper
En niet weg te denken uit de Ostensche hiphop scene
Met tracks zoals bloed tleevn is e bitch gezegend & o dierbaar België
Brengt hij nummers die je laten stilstaan
Bij bepaalde feiten.ook wil hij zijn standpunten duidelijk maken in die nummers die hij brengt hardcore hiphop !!

KLEINE SANDERS 23:20-00:00
Bij De hoofdact kleine Sanders
Staat humor en vette bèats
Garant voor een dikke feeste!
Ze gaan 40 minuten alles geven !!
Wat ze in huis hebben om de boel te doen ontploffen !!
Ostende Ostende Braah !!

▼ Show More Information

Christinastraat 18G, 8400
Oostende
13 January , Friday 21:00

More Events Nearby

 24 February , Friday
 Jan Breydel Stadium, Sint-Andries
 12 March , Sunday
 Jan Breydel Stadium, Sint-Andries
 03 March , Friday
 Het Entrepot, Brugge
 25 February , Saturday
 Studio Hall, Brugge
 11 March , Saturday
 Het Entrepot, Brugge
 04 March , Saturday
 Het Entrepot, Brugge
 03 March , Friday
 De Mast, Torhout
 10 March , Friday
 Furnevent, Veurne
 11 March , Saturday
 Furnevent, Veurne
 03 March , Friday
 De Mast, Torhout
 11 March , Saturday
 Koksijde, Belgium, Koksijde
 25 February , Saturday
 sporthal Ichtegem, Ichtegem
 12 March , Sunday
 Jan Breydel Stadium, Sint-Andries
 04 March , Saturday
 Muziekclub De Zwerver, Leffinge
 11 March , Saturday
 Drankencentrale Vandeputte, Beerst
 09 March , Thursday
 Het Entrepot, Brugge
 24 February , Friday
 Lounge - Kursaal Oostende, Oostende
 03 March , Friday
 Factor Club, Brugge
 11 March , Saturday
 Kusttheater 't Colisée, Blankenberge
 25 February , Saturday
 Jan Breydel Stadium, Sint-Andries
 03 March , Friday
 Gistel, Belgium, Gistel
 25 February , Saturday
 Krush Club, Oostende
 03 March , Friday
 Belfry of Bruges, Brugge
 05 March , Sunday
 Sint-Blasiuskerk (Jabbeke), Jabbeke
 26 February , Sunday
 Blankenberge, Belgium, Blankenberge
 16 March , Thursday
 Stadsschouwburg, Brugge
 03 March , Friday
 De Schelpe Snellegem, Jabbeke
 11 March , Saturday
 Jan Breydel Stadium, Sint-Andries
 19 March , Sunday
 Veldegem, Belgium, Veldegem
 19 March , Sunday
 Ter Groene Poorte (Brugge), Brugge
 28 February , Tuesday
 Surfclub Windekind, Groenendijk
 04 March , Saturday
 Sint-Jozefsinstituut-college Torhout, Torhout
 04 March , Saturday
 Ryelandtzaal, Brugge
 25 February , Saturday
 Sint-Andreaslyceum - SASK, Sint-Kruis
 05 March , Sunday
 Sportpark ' De Schorre ', Oostende
 25 February , Saturday
 Jeugdhuis Comma, Brugge