Wyskokowa Sobota w Galerii Echo!

Wyskokowa sobota w Galerii Echo!

Pokazy na trampolinach w wykonaniu finalistów programu telewizyjnego Mam Talent – braci Kłeczek. Pokazy i Warsztaty Parkour i Finger Board. Czyli moc adrenaliny w przestrzeni Centrum handlowego.

Poziom -1 zamieni się w ekstremalny tor przeszkód. W lokalizacji obok RTVeuroAGD

stanie trampolina na której odbędą się pokazy w wykonaniu specjalistów w skokach na trampolinach. Znani z programu telewizyjnego „Mam Talent” bracia Kłeczek zaprezentują 4 układy lotów na trampolinie do 7 metrów. Sportowcy poszybują na wyższy poziom w dosłownym znaczeniu.

Niezapomniane sportowe emocje będą czekały również na przestrzeni czerwonej sceny gdzie odbędą się pokazy i warsztaty Parkour. Jest to forma aktywności fizycznej pochodząca z Francji. Główną ideą parkour jest pokonywanie przeszkód stojących na drodze w jak najprostszy i najszybszy sposób. Pokaz Parkour to dynamiczne widowisko, które zachwyca osoby w różnym wieku.

Dla trochę młodszych widzów w okolicy czerwonej sceny odbędą się warsztaty Finger Board, czyli nic innego jak miniaturka deskorolki. Zamiast odpychać się nogami, uczestnik odpycha się palcami u rąk, stąd też nazwa. Zabawa finger boardem pozwala poprawić koordynację dłoni, oraz nauczyć się nazw prawdziwych tricków deskorolkowych, oraz sposobu ich wykonania, przez co łatwiej potem wykonać je na prawdziwej deskorolce. Warsztaty prowadzone będą przez profesjonalistów w swej dziedzinie.

Nie zabraknie konkursów z atrakcyjnymi nagrodami od partnerów.

Patronat medialny nad akcją objęło: Radio ESKA, Gazeta Wyborcza, Echo Dnia i portal echodnia.eu.

Do współpracy zaprosiliśmy sklepy: Go Sport, Martes Sport, Martes Junior, Reporter Young, Vans.

Startujemy od godziny 13.00 i bawimy się do 19.00. Przygotujcie się na niezapomniane emocje i wspaniałą zabawę!

▼ Show More Information

Świętokrzyska 20, 25-406
Kielce
07 April , Saturday 13:00

More Events Nearby

 31 December , Monday
 Galeria Korona Kielce, Kielce
 31 December , Monday
 Kielce, Poland, Kielce