Wymiankowe eventy z ZieloneNawyki.pl w Grudziądzu vol.1

Wymiankowe eventy z ZieloneNawyki.pl to:
Przyjazne spotkania wymianek między okolicznymi mieszkańcami. Polegające na przyniesieniu przez siebie rzeczy, których nie nosisz, nie używasz i chcesz się pozbyć i zamianie na coś co Ci się przyda!

✅✅✅wymieniamy:
ubrania damskie/męskie/dziecięce, dodatki

i książki.

Na czym to polega: jest wspólny stół, na każdą z kategorii, na który kładziemy wszystkie przyniesione rzeczy, w momencie trafienia na to miejsce tracą one właściciela. Jako bezpańskie może przygarnąć je każdy uczestnik imprezy!
➡➡➡ Mamy ograniczoną liczbę miejsc. Dlatego chętnych do uczestnictwa proszę o rejestrację tutaj http://www.zielonenawyki.pl/wymianka-grudziadz/

Impreza odbędzie się 15.04.2017 w godz od 11:00 do 14:00 a po zapraszamy na wspólną kawkę i obiad ;)

WSTĘP: bezpłatny ale tylko osoby dokonujące rejestracji na event poprzez ten link http://www.zielonenawyki.pl/wymianka-grudziadz/
nie płacą opłaty za wejście. Każdy kto nie dokona rejestracji a będzie chciał skorzystać z eventu ponosi opłatę 10 zł na miejscu. Ostateczny termin zapisów do 13-04 do godz 20. Po tym czasie nie można już dokonać rejestracji online.

Zachęcamy do wzięcia dobrego humoru i uśmiechu!

Zasady wyniany na "Wymiankowym evencie z ZieloneNawyki.pl:

1. Przychodzimy w dowolnym czasie między 11:00 a 13:50 aby dokonać wymianki
2. Możemy uczestniczyć w evencie całe 3 h lub wpaść na chwilkę
3. Każda z rzeczy będzie sprawdzona przed wejściem! Przynosimy rzeczy takie jakie sami chcielibyśmy nosić, czyli: czyste, bez plam, bez dziur.
4. Nie przynosimy bielizny
5. Po sprawdzeniu każdy wykłada swoje rzeczy na wyznaczone stoły starając się zachować podział na: ubrania damskie/męskie/dziecięce, dodatki, książki (miejsca zostaną oznaczone kartką)
6. Nie zaczynamy wymiany przed godziną rozpoczęcia wydarzenia nawet jeśli przyjdziecie wcześniej. Dajmy wszystkim równe szanse !
7. Możecie wziąć ze sobą więcej niż 10 swoich rzeczy ale każdy wychodzi z max 10 szt --> resztę można przeznaczyć na cele charytatywne jeśli samemu nie wie się co z nimi zrobić - poinformujemy o tym w jakie miejsce zostaną oddane.
8. Jeżeli nic Wam się nie spodoba, nie gwarantujemy że zabierzecie swoje ubrania z powrotem ze sobą ponieważ ktoś może je po chwili zabrać i zostać nowym właścicielem
9. Poczas spotkania NIE sprzedajemy ubrań
10. Nie wymieniamy sie z kimś bespośrednio ani nie negocjujemy wymian. Każdy sam decyzuje o tym co bierze.
11. Nie musimy wymieniać się kategorią rzeczy 1:1 czyli ubranie za ubranie, a może być ubranie za książkę
12. Nie przynosimy starych książek z serii czy cykli np. romansów jako 10 szt ale mają to być różne książki
13. Nie przynosimy wszystkich 10 rzeczy bardzo mało wartościowych jak 10 pasków, torebeczek, koszulek, czapek czy szalików i innych małych bibelotów. Warto pomieszać kategorie i przenieść wszystkiego po trochu. Organizatorzy mogą zdecydować o NIE wpuszczeniu osób które chciały "sprytnie" przyjść z w/w rzeczami i mieć korzyści tylko dla siebie.
14. Pilnujemy swoich ubrań wierzchnich - odkładamy je na wieszak, by ktoś przypadkowo nie wziął ich za te podlegające wymianie.
15. Organizatorzy mogą zdecydować o NIE wpuszczeniu osób

➡ Możliwe że event powtórzymy np. z większą ilością rzeczy, aktualne zasady są takie
➡Wszystkie ubrania które zdecydujecie zostawić trafią do osób potrzebujących jeśli znacie jakieś fundacje które moglibyśmy wspomóc - dajcie znać.
➡W tym czasie lokal jest zamknięty więc wejście będą mieć tylko zapisani uczestnicy!
➡Miejsce jest sprzyjające dla dzieci więc możecie zabrać je ze sobą, przygotujemy wielką kolorowankę do wspólnego kolorowania maluchów!

Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału! Pomysł to inspiracja z innych wydarzeń tego typu w innych miastach, który naprawdę świetnie się sprawdza! Zapraszajcie znajomych!☺

▼ Show More Information

Portowa 8, 86-300
Grudziadz
15 April , Sunday 11:00

More Events Nearby

 31 December , Monday
 Grudziadz, Poland, Grudziadz
 30 December , Sunday
 Chocolate Club Świecie, Swiecie
 01 January , Tuesday
 ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA SPECJALNA NR 2 DLA UCZNIÓW UPOŚLEDZONYCH, Swiecie