WINTER GAMES vol. II by RASC Republic - Bardonecchia

WINTER GAMES vol. II
Bardonecchia 12-19.03.2016r

☆ Zakwaterowanie na stoku
☆ Aż 100 km tras!
☆ Formuła Aparthotel z wyżywieniem lub pobyt w apartamentach
☆ Legendarne RASCowe szkolenia SKI/SNB

Szykujemy dla Was niesamowite wrażenia i emocjonującą rywalizację podczas drugiej edycji Winter Games by

RASC Republic! Będziecie mogli spróbować swoich sił w licznych zawodach: slalom równoległy, Demon Prędkości czy slalom gigant, ale także w konkurencjach poza stokiem, gdzie liczy się pomysłowość i współpraca w grupie.

MAY THE SNOW BE WITH YOU


Bardonecchia

Bardonecchia to ośrodek z ponad 100 letnimi tradycjami, wielokrotny gospodarz zawodów Mistrzostw Świata, a także zawodów snowboardowych podczas Igrzysk Olimpijskich. Aż 100 km zróżnicowanych tras zadowoli nawet najbardziej wymagających fanów sportów zimowych. Stoki sięgają na wysokość 2800m.n.p.m co w połączeniu z 50km tras objętych systemem naśnieżania daje gwarancję świetnych warunków śniegowych. Chcących trenować akrobacje na śniegu zachęcamy do odwiedzenia nowoczesnego snowparku: “The JibBig Park”.

Residence Campo Smith ***

Residence Campo Smith to nowoczesny obiekt zlokalizowany w malowniczej alpejskiej miejscowości. Jego ogromną zaletą jest położenie bezpośrednio na stoku. Oferujemy możliwość zakwaterowania w apartamentach z w pełni wyposażonym aneksem kuchennym, a także spędzenia tygodnia w wygodnym apartamencie 2 osobowym z wyżywieniem HB (śniadania i obiadokolacje). Wszyscy goście mają w cenie pobytu zapewnioną pościel, ręczniki, a także końcowe sprzątanie. Do naszej dyspozycji jest przechowalnia sprzętu narciarskiego i snowboardowego. Hotel oferuje różne rodzaje apartamentów, także te o podwyższonym standardzie. Na terenie ośrodka jest darmowy dostęp do WIFI.

* Apartament 4os Standard: 2 pokojowy, około 35m2, salon z aneksem kuchennym i rozkładaną sofą 2 osobową oraz sypialnia z łóżkiem piętrowym
* Apartament 6os Standard: 3 pokojowy, około 60m2, salon z aneksem kuchennym i rozkładaną sofą 2 osobową, sypialnia z dwoma łóżkami lub łóżkiem małżeńskim oraz sypialnia z łóżkiem piętrowym
* Apartament 3os Superior: 2 pokojowy, ok 40m2, salon z jednoosobową sofą rozkładaną oraz sypialnia z łóżkiem małżeńskim lub dwoma łóżkami
* Apartament 4/5os Superior: 2 pokojowy, ok 55m2, salon z dwuosobową sofą rozkładaną, jednoosobową sofą rozkładaną oraz sypialnia z dwoma łóżkami lub łóżkiem piętrowym

Szkolenie SKI/SNB

Wszystkie szkolenia prowadzone są przez doświadczonych trenerów klubu RASC. Zajęcia trwają 4,5h dziennie, z przerwą na lunch, w grupach dostosowanych do poziomu zaawansowania. Każdy dzień rozpoczynamy od rozgrzewki, a po zakończonych zajęciach macie jeszcze 2h na swobodne zwiedzanie najdalszych zakątków Bardonecchii. Po południu spotykamy się wszyscy, aby w promieniach słońca i z widokiem na alpejskie szczyty napić się grzanego wina i potańczyć na Apres-ski. Szkolenie odbywa się w małych grupach i dzięki temu nasi instruktorzy mają indywidulane podejście do każdego uczestnika. Autorski program szkoleń pozwoli wszystkim zrobić ogromne postępy: od pierwszych kroków na nartach czy desce, aż do bicia rekordów i rywalizacji podczas zawodów! Wasze sukcesy zostaną uwiecznione podczas sesji z fotografem. Dodatkowo, minimum 2 razy podczas wyjazdu weźmiecie udział w videochoachingu, podczas którego z pomocą trenera zanalizujecie swoją technikę jazdy i ocenicie poczynione postępy. Wszystkich chętnych zapraszamy do zapisów przed wyjazdem.

Cena:

☆ Zakwaterowanie w apartamencie Standard: 1645 zł

☆ Formuła hotelowa + wyżywienie HB: 2095 zł
•Zakwaterowanie w pokojach 2 osobowych, wymiana pościeli i ręczników w połowie wyjazdu
• Śniadanie: ciepły napój, soki owocowe, pieczywo, suchary, ciastka, masło, dżemy (rozszerzenie o wędlinę i sery: 25€/os/tydzień)
• Kolacja: przystawka, pierwsze danie, drugie danie, deser, woda, oraz ¼ wina


Cena zawiera:
* zakwaterowanie 7 nocy w apartamencie 4 lub 6 osobowym Standard
* skipass 6 dni na rejon Bardonecchia
* ubezpieczenie KL/NW
* końcowe sprzątanie apartamentu (bez aneksu kuchennego)
* pościel i ręczniki
* opieka pilota
* końcowe zawody z nagrodami
* testy sprzętu narciarskiego
* przechowalnia sprzętu
* Internet WIFI

Dodatkowo płatne
- transport autokarowy - 250 zł (minimum 35os), wyjazd w piątek 11.03, powrót w niedzielę 20.03
- szkolenie SKI/SNB – 450 zł
- ubezpieczenie SKI – 50 zł (nieobowiązkowe, płatne przy rezerwacji)
- taksa pobytowa - 10€/os (płatne u pilota w dniu przyjazdu)
- dopłata do apartamentu Superior – 100zł/os/tydzień
- puste łóżko w apartamencie - 400zł


Po wszelkie dodatkowe informacje zapraszamy na naszą stronę internetową: www.rascrepublic.pl, a także na info@rascrepublic.pl oraz pod numerem telefonu: +48 605 049 949.

▼ Show More Information


Bardonecchia
12 March , Saturday 12:00

More Events Nearby

 02 February , Saturday
 Valloire Galibier, Valloire