Windy Lady Farewell Party

Hei alle!

Det nærmer seg avreise, og i den anledning ønsker vi å arrangere en solid avskjedsfest! Dette skjer på BAR Tjuvholmen, lørdag 2.september 19:00!

Det blir mulighet for å spise og drikke, og vi kommer til å legge båten rett utenfor! Vi satser på fint vær, x antall ankerdrammer og god stemning!

Tema:

Maritimt

Vi gleder oss og håper vi sees!!

Hilsen
Carl Emil, Nikolai og Windy Lady


-Fint om alle svarer på om de kommer eller ikke, og det er selvfølgelig lov til å ta med en venn eller to! :)

▼ Show More Information

Bryggegangen 6, 0252
Oslo
02 September , Saturday 19:00

More Events Nearby

 01 December , Friday
 Oslo Spektrum Arena, Oslo
 24 November , Friday
 Sandvika Storsenter, Sandvika
 03 December , Sunday
 Ullevaal Stadion, Oslo
 24 November , Friday
 VITA, Oslo
 01 December , Friday
 Lillestrøm, Norway, Lillestrøm
 19 November , Sunday
 Vålerenga kultur- og idrettspark, Oslo
 25 November , Saturday
 Bærums Verk, Bærums Verk
 20 November , Monday
 Rockefeller / John DEE / Sentrum Scene, Oslo
 15 December , Friday
 Oslo domkirke, Oslo
 24 November , Friday
 Storo Storsenter, Oslo
 08 December , Friday
 Rockefeller / John DEE / Sentrum Scene, Oslo
 20 November , Monday
 Rikshospitalet, Oslo
 19 November , Sunday
 Den Norske Opera & Ballett, Oslo
 02 December , Saturday
 Norges Varemesse, Lillestrøm
 06 December , Wednesday
 Folketeateret, Oslo
 24 November , Friday
 Ski Storsenter, Ski
 09 December , Saturday
 Oslo Spektrum Arena, Oslo
 19 November , Sunday
 Sentrum Scene, Oslo
 25 November , Saturday
 Skur 13, Oslo
 13 December , Wednesday
 RED Event, Oslo
 22 November , Wednesday
 Oslo Spektrum Arena, Oslo
 24 November , Friday
 DNT ung, Oslo
 25 November , Saturday
 C-baila As, Oslo
 19 November , Sunday
 Lillestrøm Sportsklubb, Lillestrøm
 08 December , Friday
 Oslo Konserthus, Oslo
 22 November , Wednesday
 Rockefeller / John DEE / Sentrum Scene, Oslo
 26 November , Sunday
 Grønland kirke, Oslo
 16 December , Saturday
 Rockefeller / John DEE / Sentrum Scene, Oslo
 16 December , Saturday
 NORDSTRAND KIRKE, Oslo
 30 November , Thursday
 Storsalen, Oslo
 10 December , Sunday
 Norges Fredsråd/Norwegian Peace Council, Oslo
 03 December , Sunday
 Rockefeller / John DEE / Sentrum Scene, Oslo
 29 November , Wednesday
 Rockefeller / John DEE / Sentrum Scene, Oslo
 24 November , Friday
 Triaden Lørenskog Storsenter, Lørenskog
 22 November , Wednesday
 Folketeateret, Oslo
 08 December , Friday
 Oslo Konserthus, Oslo