Wielkie Otwarcie Papaj Gym Warsaw

W sobotę w programie:
13.00-18.00 Konsultacje treningowo-dietetyczne z „Papajem” – Przemysławem Nowakiem
11.00-16.00 Warsztaty autoprezentacji scenicznej z Hanną Garboś i Grzegorzem Płaczkowskim
13.00 Poczęstunek od Diet Vip Catering
13.00-15.00 Zapisy na konkurs I
15.00 Konkurs I
wyciskanie ciężaru

własnego ciała na ławce płaskiej
podciąganie na drążku
pompki na poręczach
przysiady z ciężarem własnego ciała
16.00-18.00 Poczęstunek od Biotech Usa – koktajle białkowe
16.00-19.00 Zapisy na konkurs III
19.00 Konkurs III
wyciskanie ciężaru własnego ciała na ławce płaskiej
podciąganie na drążku
pompki na poręczach
przysiady z ciężarem własnego
pompki na poręczach
przysiady z ciężarem własnego ciała

!!!!! ZAPRASZAMY!!!!!

▼ Show More Information

Kawęczyńska 36, 03-772
Warsaw
16 January , Saturday 09:00

More Events Nearby

 31 October , Wednesday
 Warsaw, Poland, Warsaw
 11 November , Sunday
 Warshaw,
 11 November , Sunday
 Rondo Dmowskiego, Warsaw
 11 November , Sunday
 Rondo Dmowskiego, Warsaw
 20 October , Saturday
 Progresja, Warsaw
 04 November , Sunday
 COS Torwar, Warsaw
 27 October , Saturday
 Mała Warszawa, Warsaw
 22 October , Monday
 COS Torwar, Warsaw
 08 November , Thursday
 Warsaw Salsa Festival, Warsaw
 27 October , Saturday
 COS Torwar, Warsaw
 11 November , Sunday
 Lesznowola, Piaseczno County,
 11 November , Sunday
 AKTYWNA WARSZAWA, Warsaw
 01 November , Thursday
 Progresja, Warsaw
 27 October , Saturday
 Progresja, Warsaw
 05 November , Monday
 Schronisko Na Paluchu, Warsaw
 19 October , Friday
 Ptak Warsaw Expo, Nadarzyn
 05 November , Monday
 Sejm, Warsaw
 31 October , Wednesday
 Samorząd Studentów MIMUW, Warsaw
 01 November , Thursday
 Progresja, Warsaw
 28 October , Sunday
 EXPO XXI Warszawa - Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe, Warsaw
 21 October , Sunday
 klub Stodoła, Warsaw
 01 November , Thursday
 The Westin Warsaw, Warsaw
 04 November , Sunday
 Warsaw, Poland, Warsaw
 08 November , Thursday
 Miasto Legionowo, Legionowo
 27 October , Saturday
 Warsaw, Poland, Warsaw
 17 November , Saturday
 Warshaw,
 08 November , Thursday
 Warsaw Salsa Festival, Warsaw
 27 October , Saturday
 FizjoSystem - Szkolenia, Warsaw
 04 November , Sunday
 Warsaw, Poland, Warsaw
 11 November , Sunday
 Praga-Północ,
 29 October , Monday
 Klub Proxima, Warsaw
 19 October , Friday
 Ptak Warsaw Expo, Nadarzyn
 10 November , Saturday
 klub Stodoła, Warsaw