Schroniskowy weteran Major czeka na swoją kolejkę już 5 lat!

Wesoły chudzielec Todi został wyadoptowany przez schronisku, niestety nie możemy sprawdzić w jakie warunki trafił, ale mamy nadzieję, że w dobre. Teraz chcemy poszukać przy użyciu tego wydarzenia, domu dla schroniskowego weterana, nieśmiałego, ale wesołego Majora.
Major w schronisku mieszka 5, bardzo

długich lat. W ciągu tych 5 lat nie był ani razu na spacerze. Na sam widok smyczy wycofuje się do budy. Na razie pracujemy nad nim w boksie, bo o ile przez siatkę jest bardzo odważny i daje się głaskać to po wejściu do środka jak kogoś nie zna albo jest za dużo ludzi to chowa się do boksu. Dogadywał się od zawsze z innymi psami. Jest średniej wielkości, niski - do połowy łydki, ale może ważyć nawet 14 kg.
Kontakt w sprawie adopcji: tel. 799 258 286 / 574 186 683 lub e-mail: tpz.opoczno@gmail.com

****
Puszek już znalazł dom, a w schronisku na swoją szansę czeka Todi. Todi podobnie jak Puszek jest strasznie pogodnym psem, który zdaje się nie przejmować położeniem w którym się znajduje.
Todi to wesoły, młody chudzielec. Ma około 2 lata, ale z zachowania to jeszcze dzieciak. Ma śmieszne uszy, każde stoi w innym kierunku. Todi dogaduje się z innymi psami, uwielbia się z nimi bawić. Niestety nie wszyscy koledzy z boksu chcą się z nim bawić. Mimo że Todi jest w schronisku już kilka miesięcy, jest bardzo otwarty i ufny. Nawet przez kraty lgnie do ludzi i zaczepia do zabawy. Bardzo tęskni za kontaktem z człowiekiem. Umie chodzić na smyczy, choć jego energia początkowo może przeszkadzać w spacerach.

*******
Puszek w 2015 roku pojawił się w schronisku w Opocznie. Był po wypadku, w którym stracił przednią łąpkę. Pies sięga za kostkę, ale będzie ważyć ponad 10 kg. Z umaszczenia przypomina trochę owczarka collie. Jest łagodny i bardzo wesoły, ciągle macha ogonkiem. Brak łapki nie przeszkadza mu w normalnym funkcjnowaniu, ale niestety aktywny tryb życia odpada. Świetnie sprawdzi się na kanapie i na krótkie wycieczki.
Puszek to prawdziwy domowy piesek. Na pewno miał kiedyś dom, bo wie, jak zachować się w mieszkaniu i przeszedł trening czystości.
Piesek ze schroniska w Opocznie pojechał do ośodka adopcyjnego Dr Lucy w Gaju, ale my z całego serca szukamy mu domu! To pies idealny, wcale nie przeszkadza mu brak łapki.
Kontakt w sprawie adopcji: tel. 799 258 286 lub e-mail: tpz.opoczno@gmail.com

▼ Show More Information

adress is not specified
31 December , Tuesday 15:00