Warsztaty z Kamą Nienałtowską

Od Kamy❣
Wszechstronnie aktywna, bliskich jest mi wiele dziedzin z zakresu fitness, sportu jak i tańca. Od ponad 29 lat trenuję, od 14 lat również uczę, organizuję warsztaty i pokazy. Obecnie przede wszystkim zajmuję się stretchingiem i kontorsją, z elementami jogi i tańca, uczę tańców latynoskich (salsa,

bachata, cha cha cha) oraz pole dance, w który wplatam elementy jazzu i baletu. Kocham to co robię i staram się to zaszczepiać tym, z którymi trenuję - zarówno uczniom jak i koleżankom czy partnerom tanecznym.

Zapraszamy na :

12:00 - 13:30 Stretching
Wszechstronne zajęcia oparte na ćwiczeniach rozciągających nogi i kręgosłup, łączą w sobie elementy zaczerpnięte z gimnastyki, tańca, fitnessu, jogi i prostych technik fizjoterapeutycznych. Oparte są na gruntownej znajomości anatomii i pozwalają znaleźć przyczyny, dla których rozciąganie w wielu przypadkach nie przynosi pożądanych rezultatów. Poprzedzone rozgrzewką z elementami rozciągającymi ogólnie. Zajęcia dla wszystkich zainteresowanych.

13:45 - 15:15 Acro Stretch
Zajęcia przygotowane zostały tak, aby poświęcić podobną uwagę rozciąganiu nóg i kręgosłupa oraz wykorzystać zdobytą wiedzę w nauce elementów akrobatycznych/gimnastycznych. Rozpoczynają się rozgrzewką z elementami rozciągającymi ogólnie. Na zajęciach oprócz tradycyjnych ćwiczeń rozciągających pojawiają się elementy akrobatyki i gimnastyki wymagające gibkości. Uczymy się jak robić mostek ze stania, poznajemy prawidłowe pozycje przy staniu na głowie/przedramionach/rękach. Jeśli czujecie się na siłach, próbujemy przejść w przód/w tył. Pracujemy też w parach nad ćwiczeniami typowo rozciągającymi, ale z wykorzystaniem mniej popularnych pozycji. Zajęcia polecane są dla osób od poziomu średniozaawansowanego do przedprofesjonalnego.

❕CENNIK❕
80 zł / warsztat dla Rodzinki Let's Dance Studio
90 zł/ warsztat dla pozostałych⚠️Zapisów dokonujemy poprzez wiadomość na naszym profilu⚠️

▼ Show More Information

Stanisława Rybickiego 8, 4 piętro, pokój 415, 96-100
Skierniewice
26 November , Sunday 12:00

More Events Nearby

 14 December , Friday
 Schronisko w Korabiewicach Viva, Puszcza Marianska
 23 November , Friday
 Skierniewice, Poland, Skierniewice
 01 December , Saturday
 Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Żyrardowie im. psa Kazana, Zyrardow