Warsztaty SDL Trados z certyfikacją SDL poziom średnio zaawans.

LST i Localize.pl Autoryzowane Centrum Szkoleniowe SDL Trados zapraszają na warsztaty SDL Trados.

Po ukończeniu kursu uczestnicy będą w stanie radzić sobie z pracą w obrębie projektów Studio 2017, 2015, 2014, z niestandardowymi zleceniami wymagającymi konfigurowania typów plików w obrębie programu

i korzystać z zaawansowanych funkcji pakietu. W ten sposób uzyskają szeroką wiedzę na temat pakietu Studio, wykorzystując do dodatkowe możliwości programu.

Kurs ma charakter warsztatów i oparty jest o realistyczne sytuacje, w których tłumacz zajmuje się bardziej zaawansowanym przygotowaniem własnych projektów tłumaczeniowych, zmienia ustawienia obsługi najbardziej popularnych plików jak Word, Excel czy PDF, korzysta z funkcji weryfikacyjnych Tradosa czy przygotowuje profile kontroli jakości. Skupiamy się na praktycznym wykorzystaniu poszczególnych opcji i możliwości Tradosa, a nie ich omawianiu „na sucho”.

PROGRAM: http://kongres.lst-lublin.org.pl/SDL_Trados_szkolenie_srednio_zaawansowane_program.pdf

WYMAGANIA:
1. Prosimy o przybycie z własnym komputerem, gdyż szkolenie ma charakter warsztatów. Udział w szkoleniu jako słuchacz jest również możliwy lecz mniej efektywny.
2. SDL Trados Studio 2017, 2015 lub 2014 SP2 zainstalowane na komputerze.
Możemy udostępnić bezpłatnie licencję tymczasową na czas szkolenia. W tej sytuacji prosimy o kontakt: szkolenia@localize.pl.
Uwaga: SDL Trados Studio 2017, 2015 oraz 2014 SP2 uruchomi się na systemach operacyjnych: Windows 7, Windows 8.1, Windows 10. Inne systemy operacyjne nie są obsługiwane.

PROWADZĄCY: Jacek Mikrut

CENA: 400 zł
ZAPISY: https://warsztaty-trados-17042018.konfeo.com/

http://kongres.lst-lublin.org.pl

ZAPRASZAMY!

▼ Show More Information

Lublin
adress is not specified
17 April , Tuesday 09:30