W 2018 zrobię muscle upa #muscleupchallenge

Muscle up - jedna z najbardziej pożądanych umiejętności wśród osób, które zaczynają swoją przygodę z ćwiczeniami na drążkach. Siłowe wejście na drążek wymaga odpowiedniej techniki, siły, koordynacji i sprawności.

Aby osiągnąć sukces i opanować element trzeba najpierw wzmocnić i przygotować ciało - nie

nauczysz się siłowego wejścia na drążek zaczynając jedynie od kolejnych podejść. Ćwiczenia takie, jak podciągnięcia, dipy, pompki i inne to świetna podstawa do dalszych działań.. Regularna praca i wykonywanie odpowiednich ćwiczeń przybliżą Cię do wymarzonego efektu!

Grunt to dobra motywacja i konsekwentne działanie - w grupie łatwiej o jedno i drugie, dlatego zapraszamy do muscle upowego wyzwania. :)

Jak działa challenge?
✅ na wydarzenie wrzucamy swoje zdjęcia i filmiki pokazujące, jakie wykonujecie ćwiczenia / efekty pracy czyli prezentację muscle upa w swoim wykonaniu
✅ wydarzenie to miejsce na dyskusje - zadawanie pytań dotyczących wzmacniania i muscle upa, dzielenie się swoimi refleksjami, pomysłami, inspiracjami. Znasz świetne ćwiczenia? Śmiało, podziel się z innymi!
✅ wyzwanie ma charakter motywacyjny - wierzymy, że wspólna praca nad muscle upem stanie się efektywniejsza!
✅ pracujemy nad samym muscle upem, jak i przygotowaniem się do niego, dlatego niezależnie od tego, na jakim etapie zaawansowania jesteś i jaki cel sobie stawiasz, możesz śmiało dołączyć

Jeśli masz ochotę potrenować w grupie, wpadaj na treningi gimnastyczne na Hożą 88 w Warszawie:

▼ Show More Information

ulica Hoża 88, 00-682 Warszawa, Polska
adress is not specified
31 January , Wednesday 22:00