VIP nailart glimmer

VIP nailart glimmer og glitter.

Glimmer og glitter samt pigment kursus hos nail4you.

Vi øver på tipper, så du behøver ikke model på denne dag.

Pri

s 399kr
NB , dette negle kursus er en del af kursuspakken(5599kr)

PS: ved udeblivelse koster det gebyr på 200kr

▼ Show More Information

Halsskov torv 2, 4220
Korsør
01 March , Thursday 14:00

More Events Nearby

 28 September , Friday
 Slagelse, Denmark, Slagelse
 05 October , Friday
 KinoVino, Nyborg
 04 October , Thursday
 Slagelse Musikhus og Badeanstalten, Slagelse
 29 September , Saturday
 Slagelse HundeCenter, Vemmelev
 12 October , Friday
 Storebælt, Korsør
 21 September , Friday
 Slagelse Musikhus og Badeanstalten, Slagelse
 12 October , Friday
 Bastionen - Nyborg Teater & Kulturhus, Nyborg
 29 September , Saturday
 Bastionen - Nyborg Teater & Kulturhus, Nyborg
 12 October , Friday
 Slagelse Musikhus og Badeanstalten, Slagelse
 13 October , Saturday
 Slagelse Musikhus og Badeanstalten, Slagelse
 10 October , Wednesday
 Slagelse Musikhus og Badeanstalten, Slagelse
 22 September , Saturday
 Slagelse, Denmark, Slagelse
 06 October , Saturday
 Skælskør Municipality, Denmark, Skælskør
 29 September , Saturday
 NYBORG BLOMSTER, Nyborg
 07 October , Sunday
 NYBORG BLOMSTER, Nyborg
 07 October , Sunday
 Kongegaarden, Korsør
 05 October , Friday
 Villa Fjordhøj, Skælskør
 11 October , Thursday
 Slagelse-hallen, Slagelse
 05 October , Friday
 Korsør Kulturhus, Korsør