VIP nailart glimmer

VIP nailart glimmer og glitter.

Glimmer og glitter samt pigment kursus hos nail4you.

Vi øver på tipper, så du behøver ikke model på denne dag.

Pri

s 399kr
NB , dette negle kursus er en del af kursuspakken(5599kr)

PS: ved udeblivelse koster det gebyr på 200kr

▼ Show More Information

Halsskov torv 2, 4220
Korsør
01 March , Thursday 14:00

More Events Nearby

 23 June , Saturday
 Nytorv, 4200 Slagelse, Slagelse
 15 July , Sunday
 Gerlev Parkour, Slagelse
 28 June , Thursday
 Den Grønne Musikfestival, Nyborg
 07 July , Saturday
 Nyborg, Denmark, Nyborg
 22 June , Friday
 Slagelse Svømmeklub, Slagelse
 26 June , Tuesday
 Slagelse Festuge, Slagelse
 14 July , Saturday
 Vikingeborgen Trelleborg, Slagelse
 22 June , Friday
 Slagelse Svømmeklub, Slagelse
 30 June , Saturday
 Nyborg Rideklub, Nyborg
 06 July , Friday
 Gørlev Hesteskue og Kræmmermarked, Gørlev
 28 June , Thursday
 Slagelse Festuge, Slagelse
 23 June , Saturday
 Restaurant Teglværksskoven, Nyborg
 23 June , Saturday
 Hotel Hesselet, Nyborg
 28 June , Thursday
 Slagelse Festuge, Slagelse
 22 June , Friday
 Nyborg Rejser A/S, Nyborg
 07 July , Saturday
 Nyborg Rejser A/S, Nyborg
 23 June , Saturday
 Storebælt Camping, Restaurant & Eventcenter, Korsør
 22 June , Friday
 Nyborg Sejlforening, Nyborg
 05 July , Thursday
 Nyborg Rejser A/S, Nyborg
 23 June , Saturday
 Sinatur Hotel og Konference, Nyborg
 14 July , Saturday
 Trelleborg (Slagelse), Slagelse
 06 July , Friday
 Gørlev Hesteskue og Kræmmermarked, Gørlev