VIII Karnawałowa Wystawa Psów Rasowych w Gdańsku

Zapraszamy na coroczne wydarzenie kynologiczne, jakim jest otwierająca sezon wystawowy VIII Karnawałowa Wystawa Psów Rasowych w Gdańsku, organizowana przez oddział w Gdyni.
Wystawa odbędzie jak co roku na hali widowiskowej AWFiS w Gdańsku, ul. Kazimierza Górskiego 1.
Rozpoczęcie sędziowania: godz.10:00

Skład

sędziowski:

FCI 1
SEBASTIAN HANDY (PL)
Owczarek Niemiecki krótkowłosy
Owczarek Niemiecki długowłosy

IWONA PRZEWORSKA (PL)
Bearded Collie
Border Collie
Owczarek staroangielski Bobtail (Old English Sheepdog)
Owczarek szkocki długowłosy (Collie Rough)
Owczarek szkocki krótkowłosy (Collie Smooth)
Owczarek szetlandzki (Shetland Sheepdog)
Welsh Corgi Cardigan
Welsh Corgi Pembroke

ANDRZEJ SZUTKIEWICZ (PL)
Australian Cattle Dog
Australian Stumpy Tail Cattle Dog
Bergamasco
Biały owczarek szwajcarski
Bouvier des Ardennes
Bouvier des Flandres
Ceskoslovenský Vlcak
Ciobanesc Romanesc Carpatin
Ciobanesc Romanesc Mioritic
Czuwacz słowacki
Komondor
Kuvasz
Maremmano-Abruzzese
Mudi
Owczarek australijski (typ amerykański)
Owczarek australijski - Kelpie
Owczarek belgijski
Owczarek chorwacki
Owczarek francuski - Beauceron
Owczarek francuski - Briard
Owczarek holenderski
Owczarek kataloński
Owczarek pikardyjski
Owczarek pirenejski (a face rase)
Owczarek pirenejski (a poil long)
Owczarek południoworosyjski - Jużak
Owczarek portugalski
Owczarek z Majorki
Polski owczarek nizinny
Polski owczarek podhalański
Puli
Pumi
Saarlooswolfhond
Schapendoes
Schipperke

FCI 2

ANDRZEJ PŁAWIŃSKI (PL)
Pinczer austriacki
Pinczer małpi
Pinczer miniaturowy
Pinczer średni
Sznaucer miniaturowy
Sznaucer średni
Sznaucer olbrzym

PIOTR KRÓL (PL)
Bernardyn
Mastif tybetański

ROBERT MROCZKO (PL)
Aidi
Anatolian
Bokser
Broholmer
Buldog angielski
Bullmastiff
Cane Corso Italiano
Cao Fila de Sao Miguel
Cao da Serra da Estrela
Cao de Castro Laboreiro
Cimarron Uruguayo
Dog argentyński
Dog kanaryjski
Dog niemiecki
Dog z Majorki
Dogue de Bordeaux
Fila Brasileiro
Hovawart
Kraski Ovcar
Landseer (typ kontyntalno-europejski)
Leonberger
Mastif angielski
Mastif hiszpański
Mastif neapolitański
Mastif pirenejski
Nowofundland
Owczarek kaukaski
Owczarek środkowoazjatycki
Pirenejski pies górski
Rafeiro do Alentejo
Rottweiler
Sarplaninac
Shar-Pei
Tornjak
Tosa

MAGDALENA KOZŁOWSKA (PL)
Appenzeller
Berneński pies pasterski
Czarny terier rosyjski
Doberman
Duńsko-szwedzki pies wiejski
Duży szwajcarski pies pasterski
Entlebucher
Hollandse Smoushond
Pies pasterski z Bukowiny


FCI 3

ŁUKASZ KOŹLAREK (PL)
American Staffordshire Terrier
Bulterier
Bulterier miniaturowy
Staffordshire Bull Terrier

ANDRZEJ PŁAWIŃSKI (PL)
Airedale Terrier
Australian Silky Terrier
Bedlington Terrier
Border Terrier
Cairn Terrier
Dandie Dinmont Terrier
English Toy Terrier
Foksterier krótkowłosy
Foksterier szorstkowłosy
Irish Glen of Imaal Terrier
Irish Soft Coated Wheaten Terrier
Jack Russell Terrier
Kerry Blue Terrier
Lakeland Terrier
Manchester Terrier
Niemiecki terier myśliwski
Norfolk Terrier
Norwich Terrier
Parson Russell Terier
Sealyham Terrier
Skye Terrier
Terier australijski
Terier brazylijski
Terier czeski
Terier irlandzki
Terier japoński
Terier szkocki
Terier walijski
West Highland White Terrier
Yorkshire Terrier

FCI 4
IWONA CZECHOWSKA (PL)
jamniki – wszystkie rasy

FCI 5
KATARZYNA DZIUBA (PL)
szpice i psy pierwotne - wszystkie rasy

FCI 6
ANDRZEJ BRABLETZ (PL)
Psy gończe i rasy pokrewne - wszystkie rasy

FCI 7
JADWIGA KONKIEL (PL)
wyżły - wszystkie rasy

FCI 8

ANDRZEJ SZUTKIEWICZ (PL)
Chesapeake Bay Retriever
Curly Coated Retriever
Flat Coated Retriever
Golden Retriever
Labrador Retriever
Nova Scotia Duck Tolling Retriever

JADWIGA KONKIEL (PL)
pozostałe rasy z grupy 8. FCI

FCI 9

KRYSTYNA SZULC (PL)
Bichon Frise
Bolończyk
Brabantczyk
Cavalier King Charles Spaniel
Chiński grzywacz
Coton de Tuléar
Gryfonik belgijski
Gryfonik brukselski
Hawańczyk
King Charles Spaniel
Lwi piesek
Maltańczyk
Rosyjski toy
Shih tzu
Spaniel tybetański
Terier tybetański

MARIOLA ŻUCHLIŃSKA (PL)
Chihuahua długowłosy
Chihuahua krótkowłosy
Chin japoński
Kromfohrländer
Lhasa Apso
Pekińczyk
Pudel duży
Pudel miniaturowy
Pudel średni
Pudel toy
Spaniel kontynentalny miniaturowy Papillon
Spaniel kontynentalny miniaturowy Phalene

PIOTR KRÓL (PL)
Boston Terrier
Buldog francuski
Mops

FCI 10
MAŁGORZATA LORENC (PL)
charty - wszystkie rasy

MŁODY PREZENTER
PIOTR KRÓL (PL)

RASY NIEUZNANE
ANDRZEJ SZUTKIEWICZ (PL)


Zapraszamy do rejestracji na wystawę standardowo przez system https://www.wystawy.net/
Więcej informacji wkrótce na naszej stronie: http://www.gdynia.zkwp.pl

▼ Show More Information

ul. Bohaterów Starówki Warszawskiej 6, 81-445
Gdynia
07 January , Sunday 09:00

More Events Nearby

 11 February , Sunday
 ERGO ARENA, Gdansk
 26 January , Friday
 Gorzko Gorzko, Sopot
 11 February , Sunday
 ERGO ARENA, Gdansk
 11 February , Sunday
 Stadion Miejski w Gdyni, Gdynia
 01 February , Thursday
 ERGO ARENA, Gdansk
 10 February , Saturday
 B90, Gdansk
 10 February , Saturday
 ERGO ARENA, Gdansk
 11 February , Sunday
 ERGO ARENA, Gdansk
 11 February , Sunday
 Stadion Miejski w Gdyni, Gdynia
 11 February , Sunday
 ERGO ARENA, Gdansk
 25 January , Thursday
 B90, Gdansk
 03 February , Saturday
 ERGO ARENA, Gdansk
 16 February , Friday
 Sfinks700, Sopot
 20 January , Saturday
 Sfinks700, Sopot
 31 January , Wednesday
 Gdansk, Poland, Gdansk
 19 January , Friday
 Sfinks700, Sopot
 11 February , Sunday
 Sfinks700, Sopot
 26 January , Friday
 Sfinks700, Sopot
 19 January , Friday
 OdNowa Centrum Refleksoterapii, Gdansk
 03 February , Saturday
 Scena Sopot, Sopot
 26 January , Friday
 Wejherowo, Poland, Wejherowo
 07 February , Wednesday
 Protokultura - Klub Sztuki Alternatywnej, Gdansk
 19 January , Friday
 Filharmonia Bałtycka, Gdansk
 19 January , Friday
 Gorzko Gorzko, Sopot
 10 February , Saturday
 Protokultura - Klub Sztuki Alternatywnej, Gdansk
 28 January , Sunday
 Protokultura - Klub Sztuki Alternatywnej, Gdansk
 26 January , Friday
 Protokultura - Klub Sztuki Alternatywnej, Gdansk
 18 January , Thursday
 Akademia Sztuk Pięknych w Gdańsku, Gdansk
 31 January , Wednesday
 OTOZ Animals - Schronisko "Ciapkowo" w Gdyni, Gdynia
 19 January , Friday
 Hala Olivia, Oliwa
 18 January , Thursday
 AK PG Kwadratowa, Gdansk
 03 February , Saturday
 Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu im. Jędrzeja Śniadeckiego w Gdańsku, Gdansk
 31 January , Wednesday
 OTOZ Animals - Schronisko "Ciapkowo" w Gdyni, Gdynia
 30 January , Tuesday
 Protokultura - Klub Sztuki Alternatywnej, Gdansk
 19 January , Friday
 Klub Stare Kino, Wejherowo
 10 February , Saturday
 Scena Sopot, Sopot