Ustawienia Hellingerowskie

21 - 22 kwietnia 2018 r
WARSZTAT CICHYCH USTAWIEŃ SYSTEMOWYCH

Sukces i pieniądze, jak to osiągnąć!
Z cyklu zrozumienie i miłość uwalnia. Zaufaj duszy.
Tym razem zapraszam na warsztat, w którym tematem przewodnim będą pieniądze i sukces w życiu.
Na warsztacie z wykorzystaniem metody Ustawień Systemowych

będziemy przyglądać się między innymi,
Czym są pieniądze dla Ciebie i jaką rolę odgrywają w Twoim życiu,
Jak zarabiasz pieniądze i skąd do Ciebie płyną,
Czego uczy Cię strata pieniędzy i obfitość w finansach,
Co stoi za pożyczaniem pieniędzy, kredyty i pożyczki i jak się z nimi obchodzić,
Jak poradzić sobie z długami, stratami, bankructwem, alimentami i co się za tym kryje,
Jak obchodzić się ze spadkami i darowiznami,
Jak uzyskać stabilność finansową i płynność finansową,
Jak zarabiać więcej pieniędzy i jak osiągnąć sukces w życiu i wrócić na drogę obfitości.

Będę ustawiać Twój temat związany z pieniędzmi i sukcesem tak żebyś poszła, tak żebyś poszedł właściwą dla Ciebie drogą, zarabiał pieniądze, rozwijał biznes, osiągnął sukces w życiu zawodowym i poczuł się szczęśliwym i spełnionym człowiekiem.
Jeśli chcesz zarabiać więcej pieniędzy, jeśli chcesz osiągnąć sukces, rozwinąć biznes i nie tracić więcej pieniędzy ten warsztat jest dla Ciebie.
Zapraszam Cię serdecznie na warsztat ustawień systemowych w dniu 21 - 22 kwiecień 2018 roku w Zielonej Górze.

MOŻLIWE TEMATY USTAWIEŃ:
Bankructwa, straty finansowe, konflikty ze wspólnikami, zakładanie biznesu ,brak płynności finansowej, brak pieniędzy, brak podwyżki, brak awansu, mobbing, sprawy sądowe, alimenty, konflikty w rodzinie i w pracy o pieniądze i majątek, pożyczki, kredyty, brak możliwości zmiany pracy, praca poniżej kwalifikacji i kompetencji, strata domu, eksmisje.

W trakcie prowadzonych przeze mnie warsztatów będzie istniała możliwość ustawienia każdego innego tematu, z którym przyjdziesz, niezwiązanego z tematem przewodnim warsztatów, tj. sukcesem i pieniędzmi.
O Metodzie
Poprzez pracę z wykorzystaniem Ustawień Systemowych, na warsztatach docieramy do źródła problemów i rozwiązujemy je u podstaw, usuwamy przeszkody na drodze do płynięcia miłości, a tym samym do odzyskania stabilności finansowej, sukcesu, zdrowia, przestrzeni życiowej, wolności, spełnienia w życiu osobistym i zawodowym oraz radości z życia.
Pracuję z głębokim szacunkiem i uwagą dla każdego Klienta, w zgodzie z tym co Go prowadzi, podchodząc do każdej osoby, jej losu i doświadczeń indywidualnie oraz z pełną dyskrecją.
O mnie:
Honorata Elżbieta Przybyła absolwentka prawa i dziennikarstwa, terapeuta ustawień systemowych, wyszkolona zgodnie ze standardami Niemieckiego Towarzystwa Ustawień Systemowych. Umiejętności i doświadczeń w zakresie metody ustawień systemowych uczy się od wielu lat od, między innymi od takich nauczycieli, jak HeicoHinrichs, GunterSchricker, Damian Janus wciąż poszerza swoją wiedzę
i kompetencje w tym zakresie. Systematycznie uczestniczy w seminariach Güntera Schrickera, Gerharda Walpera, Wolfganga Deussera, Anny Choińskiej oraz Szkole Nowych Duchowych Ustawień Systemowych, wg metody Berta Hellingera-Hellinger Polska oraz Taunus-InstitutfürStilles Familienstellen.
Miejsce: Zielona Góra
Ramy czasowe: 21 - 22 kwiecień 2018 roku od 10.00 do 18.00 z przerwą 1,5 h na obiad około godziny 14.00
Ważne: na warsztatach każdy służy drugiemu, dlatego tak zorganizuj swój czas żeby być do końca warsztatu, który czasami może trwać dłużej niż do 20.00.
Cena: jeden dzień warsztatów 300 złotych, obserwator 100 złotych za jeden dzień.
Obserwatorzy również wiele zyskują w trakcie uczestnictwa w warsztatach poprzez udział w ćwiczeniach, medytacjach oraz uczestnictwo w reprezentacji często docierają do własnych rozwiązań problemów.
Informacje organizacyjne:: Proponujemy ubrać się wygodnie ze względu na emocje, które towarzyszą terapii.
Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.
Organizator:
Aleksandra Melińska– tel.:601 853 368

▼ Show More Information

Zagórze 22, 66-016 Zagórze, Polska
adress is not specified
21 April , Saturday 10:00