Žur Vseh Fakultet / torek, 17.10. / Dvorana UŠC Maribor

Študentje, bruci, Erasmus students [scroll down], ste napolnili baterije?

▼ Show More Information

Koroška cesta 130, 2000
Maribor
17 October , Tuesday 22:00

More Events Nearby

 11 November , Saturday
 Festival Stare trte / Old Vine Festival, Maribor
 28 October , Saturday
 PRVA Največja, Maribor
 27 October , Friday
 Štuk, Maribor
 21 October , Saturday
 Trnovska vas, Slovenia, Trnovska Vas
 28 October , Saturday
 Ptuj, Slovenia, Ptuj
 27 October , Friday
 PRVA Največja, Maribor
 10 November , Friday
 Športna dvorana Lent Maribor, Maribor
 20 October , Friday
 Disco Planet Maribor, Maribor
 21 October , Saturday
 Diskoteka Anton, Cerkvenjak
 17 November , Friday
 Univerzitetni športni center Leona Štuklja Maribor, Maribor
 28 October , Saturday
 Bowlingcenter Strike, Maribor
 20 October , Friday
 Feniks caffe and lounge, Maribor
 21 October , Saturday
 Štuk, Maribor
 04 November , Saturday
 Dvorana Gustaf Pekarna, Maribor
 11 November , Saturday
 Spielfeld,
 23 October , Monday
 Štuk, Maribor
 17 November , Friday
 Klub KMŠ Maribor, Maribor
 23 October , Monday
 Porsche Ptujska Cesta, Maribor
 28 October , Saturday
 PRVA Največja, Maribor
 20 October , Friday
 Medicinska fakulteta Univerze v Mariboru, Maribor
 04 November , Saturday
 Diskoteka Anton, Cerkvenjak
 21 October , Saturday
 Zavod Antona Martina Slomška, Maribor
 18 November , Saturday
 Dvorana Gustaf Pekarna, Maribor
 30 October , Monday
 Diskoteka Anton, Cerkvenjak
 28 October , Saturday
 Bar Dolcevita, Slovenska Bistrica
 04 November , Saturday
 Gamlitz, Austria, Gamlitz
 29 October , Sunday
 Festivalna dvorana Lent, Maribor
 20 October , Friday
 Vitomarci, Slovenia, Vitomarci
 18 November , Saturday
 KGB Maribor (Kulturno Glasbeni Brlog), Maribor
 18 November , Saturday
 Unionska Dvorana, Maribor
 31 October , Tuesday
 NIAGARA Lounge Bar, Maribor
 28 October , Saturday
 LUFT 360, Maribor
 20 October , Friday
 Alma Mater Europaea - ECM, Maribor
 27 October , Friday
 Xtime Klub, Ptuj
 20 October , Friday
 START Cocktail & Lounge Bar, Lenart v Slovenskih Goricah