U13 CUP Bassevelde 2018

Volgende teams zullen aantreden op de U13 Cup 2018, 26 en 27 mei :

Selectie U13 Cup
Selectie Het Nieuwsblad
SV Zulte Waregem
KAA Gent
Racing Genk
Club Brugge
RSC Anderlecht
AZ Alkmaar
PSV Eindhoven
Bayer 04 Leverkusen
FC Nantes
LOSC Lille
Sporting Clube de Portugal (Sporting Lissabon)
Valencia CF
Tottenham

Hotspur FC
Celtic FC
Dus 2 nieuwe namen: Sporting Clube de Portugal, ex- winnaar Europacup 2, 18 x landskampioen, 16 x bekerwinnaar.
Het staat zeer hoog aangeschreven voor zijn jeugdwerking en wordt door UEFA en FIFA, (samen met FC Barcelona ) aanzien als de club met de beste jeugdwerking ter wereld.
Het is tevens de enige club ter wereld, die 2 spelers voortbracht die de gouden bal ( Ballon d’Or ) wonnen, namelijk FIGO en RONALDO.
Andere bekende spelers : Khalid Boulahrouz, Frank Rijkaard, Peter Schmeichel, Filip De Wilde, Robert Spehar, Oguchi Onyewu, Mbo Mpenza, Bryan Ruiz, Quaresma, Liédson da Silva, Paulo Carvalho Sousa, Nani, Simao, Daniel Da Cruz Carvalho, Andre Cruz, Danijel Pranjic, ..

Valencia CF : Europa cup 2 winnaar, Europa League winnaar, 2x Uefa Super Cup winnaar, 6 x Spaans kampioen, ;9 x Spaans bekerwinnaar

▼ Show More Information

Beekstraat 64A, 9968
Bassevelde
25 May , Friday 18:30

More Events Nearby

 20 October , Saturday
 Eskimofabriek, Gent
 19 October , Friday
 Gent, Belgium, Gent
 14 October , Sunday
 Stadshal van Gent, Gent
 17 October , Wednesday
 Capitole Gent, Gent
 13 October , Saturday
 Made In Belgium, Destelbergen
 19 October , Friday
 Jeugddienst Lochristi, Lochristi
 13 October , Saturday
 Kasteel van Moerkerke, Moerkerke
 01 October , Monday
 Puzzle Escape Rooms Ghent, Gent
 21 October , Sunday
 Swishing.be, Gent
 19 October , Friday
 SOCK Kaprijke, Kaprijke
 15 October , Monday
 Cafe het Vissershuis, Damme
 06 October , Saturday
 Yoga Sadhana - City Yoga Retreat Vlissingen, Vlissingen
 21 October , Sunday
 Flanders Expo, Gent
 30 September , Sunday
 café de loge, Gent
 28 September , Friday
 Oostakker, Belgium, Oostakker
 12 October , Friday
 Cultuurcentrum De Herbakker, Eeklo
 29 September , Saturday
 Playground, Gent
 30 September , Sunday
 Aalter, Belgium, Aalter
 08 October , Monday
 Oude Abdij Drongen, Drongen
 08 October , Monday
 Het Achterhuis BVBA, Gent
 08 October , Monday
 Het Achterhuis BVBA, Gent
 06 October , Saturday
 Park van Beervelde, Beervelde
 21 October , Sunday
 Vrijzinnig Centrum Zomerlicht Zomergem, Zomergem
 20 October , Saturday
 Jachthaven Breskens, Breskens
 16 October , Tuesday
 Van Der Valk Hotel Drongen-Gent, Drongen
 27 September , Thursday
 Van Der Valk Hotel Drongen-Gent, Drongen
 22 October , Monday
 CVO VSPW Gent, Gent
 24 September , Monday
 CVO VSPW Gent, Gent
 24 September , Monday
 CVO VSPW Gent, Gent
 22 October , Monday
 CVO VSPW Gent, Gent