Trzecia Edycja!Vendi Bazar! Projekt Vendi Czuwa+SOS dla zwierząt Śmigiel

Kochani.
Darczyńcy, Kupujący, Wspierający.
Przed nami czas najtrudniejszy, zimowy. Kumulacja wydatków, starań, alpejskich kombinacji. Wiemy, że i innym ten czas przysparza zmartwień. Że i innym trudno podołać w zdobyciu środków na zapewnienie opieki swoim podopiecznym. Tak to już jest, że jeśli obiera

się kierunek na pomaganie - nie widzi się tylko siebie, nie widzi się tylko swoich zwierząt do zadbania. Zawsze wie się i pamięta, że innym jest równie trudno, a i oni nigdy o nas nie zapominają. I chciałoby się dzielić, ulżyć, choć samemu ma się niewiele. Zawsze wie się i pamięta, że tu nie ma podziału na nasze, na wasze, tu są - tak po prostu - bezdomne zwierzęta zdane na ludzką pomoc i od niej uzależnione. Takie być albo nie być. I czasem trzeba zebrać wspólnie siły, by było - dobrze, bezpiecznie i jak najdłużej.

Będzie więc nasz Bazar edycją szczególną. Będzie takim właśnie połączeniem wspólnych możliwości. Bo tak sobie myślimy, że gdyby zechcieć i umieć wyciągać do siebie pomocną dłoń, gdyby umieć sobie tę dłoń podać, gdyby stanąć obok siebie we wspólnym przecież celu - byłoby prościej, spokojniej, i obrastałoby się w satysfakcję. A że atmosfera już nadchodzi przedświąteczna tym bardziej podoba się nam idea wystąpienia ramię w ramię i podtrzymania tradycji niesienia sobie dobra, bez stawiania granic.
Nie dzieląc fantów, nie tworząc podziału zagościmy tu - wśród Was - z kimś skromnym, po cichu ratującym i jak wszyscy dziś chyba nie cierpiącym na nadmiar funduszy. A brak funduszy to brak szans. I po tu wlaśnie jesteśmy i po to mamy nadzieję, że będziecie nam tu towarzyszyć - dla kolejnych szans, i dla godnej codzienności.
Stowarzyszenie Psia Kość oraz Projekt Vendi Czuwa serdecznie zapraszają!
Konto do wpłat:
Fundacja Zwierząt Bez Domu VENDI VIGILAS
Bank Polski PKO
Nr rachunku: 02 1020 4926 0000 1502 0139 8635
PAYPAL: vendivigilas@gmail.com

Zasady Vendi Bazaru:
1.Licytacja trwa od 11.01.2016 do 29.01.2016 do godz. 22:00.LICZY SIĘ OSTATNIA LICYTACJA Z 21:59!!!!!!!!
2.Licytacja odbywa się w komentarzach pod każdym zdjęciem, kwota wywoławcza podana jest dla każdego przedmiotu oddzielnie.
3. Osoby, które wygrają licytację dostaną prywatną wiadomość od Organizatorów Bazarku z danymi potrzebnymi do wpłaty, kwota wylicytowanych przedmiotów z kosztami przesyłki.
4. Koszty wysyłki pokrywa Kupujący.
5. Darczyńcy przekazując fanty na ten bazarek, wyrazili wolę wsparcia konkretnych celów, dlatego zebrane fundusze zostana podzielone zgodnie z Ich życzeniem.
Uwaga!
Niektore z fantów są używane (jezeli jest inaczej zaznaczamy to w opisie)! Książki "czytane"!

Druga edycja Vendi Bazaru - 5388,71zł
Stowarzyszenie Psia Kość - 1000zł
Projekt Vendi - 4388,71zł
Pierwsza edycja Vendi Bazaru - 3529 zł

▼ Show More Information

adress is not specified
29 May , Sunday 20:00