Trouwbeurs Armen de Poth

Kom en beleef deze sfeervolle trouwbeurs bij de charmante, intieme locatie Armen de Poth in Amersfoort en kom in contact met unieke leveranciers uit de trouwbranche.

Vanaf 10.30 uur gaan de poorten van Armen de Poth open en kunnen jullie onder het genot van een hapje en een drankje deze bijzondere locatie

bewonderen. Deze prachtig gerestaureerde trouwlocatie is absoluut een bezoek waard, elk plekje van deze locatie is even apart en uniek.
Tijdens de beurs kunnen jullie diverse bruidsjurken bewonderen, ideeen op doen bij de diverse prachtige bruidsboeketten, een fotograaf zal jullie inspireren en een weddingplanner/ stylist zal er aanwezig zijn om jullie te woord te staan. Maar natuurlijk zijn er nog veel meer topbedrijven aanwezig. Daarnaast staat er voor elk bruidspaar een goedgevulde Goodiebag klaar.

Locatie Armen de Poth
Pothstraat 16
3811 JL Amersfoort

Zaterdag 20 februari 2016 vanaf 10.30 uur.
De entree is gratis.

▼ Show More Information

Pothstraat 16, 3811 JL
Amersfoort
20 February , Saturday 10:30

More Events Nearby

 03 March , Saturday
 Europe/Amsterdam, Amsterdam
 22 February , Thursday
 Jaarbeurs, Utrecht
 24 February , Saturday
 DeFabrique Evenementenlocatie, Utrecht
 03 March , Saturday
 Central Studios, Utrecht
 01 March , Thursday
 Utrecht, Netherlands,
 25 February , Sunday
 Stadion Galgenwaard, Utrecht
 17 March , Saturday
 Nationaal Militair Museum, Soest
 13 March , Tuesday
 TivoliVredenburg, Utrecht
 11 March , Sunday
 Stadion Galgenwaard, Utrecht
 23 February , Friday
 TivoliVredenburg, Utrecht
 24 February , Saturday
 De Nieuwe Heuvel, Lunteren
 27 February , Tuesday
 EKKO, Utrecht
 10 March , Saturday
 Jaarbeurs, Utrecht
 17 March , Saturday
 Club Poema, Utrecht
 10 March , Saturday
 Expo Hoevelaken, Hoevelaken
 09 March , Friday
 Het Huis Utrecht, Utrecht
 10 March , Saturday
 TivoliVredenburg, Utrecht
 17 March , Saturday
 Nationaal Militair Museum, Soest
 07 March , Wednesday
 TivoliVredenburg, Utrecht
 02 March , Friday
 Bike Motion Benelux, Utrecht
 08 March , Thursday
 Hattrick, Utrecht
 24 February , Saturday
 TivoliVredenburg, Utrecht
 17 March , Saturday
 TivoliVredenburg, Utrecht
 23 February , Friday
 Club Maggy, Utrecht
 22 February , Thursday
 Hoog Catharijne Utrecht, Utrecht
 03 March , Saturday
 Studio A12, Bunnik
 22 February , Thursday
 MOTORbeurs Utrecht, Utrecht
 11 March , Sunday
 NBC Congrescentrum, Nieuwegein
 16 March , Friday
 TivoliVredenburg, Utrecht
 23 February , Friday
 Jaarbeurs, Utrecht
 24 February , Saturday
 BASIS, Utrecht
 18 March , Sunday
 Geertekerk, Utrecht
 17 March , Saturday
 Winkel van Sinkel, Utrecht
 17 March , Saturday
 Avro Tros, Hilversum
 10 March , Saturday
 Spant, Bussum
 10 March , Saturday
 RCN Het Grote Bos, Doorn