Trójmiejski Marsz Równości 2016

Tak, jak w zeszłym roku w czasie świątecznym pragniemy Was serdecznie zaprosić na Trójmiejski Marsz Równości 2016, który odbędzie się 21 maja 2016r. Będzie on świętem ludzi LGBTQIA oraz zwieńczeniem odbywających się w maju Trójmiejskich Dni Równości. W trakcie tych dni w Gdańsku, Sopocie i Gdyni odbędą

się między innymi pokazy filmowe, Żywa Biblioteka, gra miejska, debaty, dyskusje, wystawa i wydarzenia sportowe.

I Trójmiejski Marsz Równości, który przeszedł ulicami Gdańska 30 maja 2015, był wielkim sukcesem Tolerado i całej społeczności LGBTQIA w północnej Polsce. Wzięło w nim udział ponad 2000 osób, które przyjechały do nas różnych zakątków kraju. Dzięki Wam byliśmy w stanie zorganizować jedno z największych wydarzeń tego typu w Polsce. Wspólnymi siłami możemy sprawić, że kolejny marsz bedzie jeszcze większy, a Trójmiejskie Dni Równości jeszcze wspanialsze.

Pokażmy wszystkim, że Jesteśmy Rodziną!

Spotkajmy się w trakcie Trójmiejskiego Marszu Równości, gdy będziemy szli nie tylko z hasłami praw dla osób LGBTQIA, ale również w obronie demokracji, wolności i swobód obywatelskich.

Cieszymy się, że wydarzenie jest dla wielu osób bodźcem do dyskusji - serdecznie do niej zachęcamy. Jednocześnie informujemy, że administratorzy wydarzenia pozostawiają sobie prawo usuwania komentarzy mających charakter mowy nienawiści oraz dyskusji podszytych agresją i brakiem wzajemnego poszanowania.

▼ Show More Information


Sopot
21 May , Saturday 15:00

More Events Nearby

 09 February , Saturday
 ERGO ARENA, Gdansk
 26 January , Saturday
 ERGO ARENA, Gdansk
 31 January , Thursday
 Reda, Poland, Reda
 17 February , Sunday
 Sopoteka, Sopot