TRILL Night

Dne 26.5.2018 se bude konat studentská akce v ostravském klubu Barrák, kde se bude hrát rap/trap. Lístky se prodávají na několika školách v Ostravě a v Havířově (místa prodeje najdete dole v popisku). Čeká vás nejlepší atmosféra, kterou jste ještě nikdy na studentské akci nezažili.
Samozřejmě, jeden

z vás, který bude největší partyboy, obdrží Thrasher tričko a poukázku do Picnicskateshopu.
Při zakoupení lístku obdržíte automaticky slevový kupón do Picnicskateshopu. A pro prvních 100 lidí v Barráku, máme ještě dalších -10% do Picnicskateshopu.

Bližší informace pište do chatu, nebo kontaktujte svého dealera......

PS: 26.5.2018

=•=•=•=•=•=•=•=•=•=•=•=•=•=•=•=•=•=•=•=•=•
••••••••PROGRAM AKCE DOLE V POPISKU•••••••••••
•=•=•=•=•=•=•=•=•=•=•=•=•=•=•=•=•=•=•=•=•=•=•
⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️CENA VSTUPENEK⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️
=====================================
Předprodej: 80kč
Na místě: 100kč
=====================================

•••••••••••••••••••{DEALERS}•••••••••••••••••••••••

!!!=OSTRAVA!!!=•==•=•=•=•=•=•=•=•=•=•=•=•=•=•=•=•=•=•=•=
Wichterlovo- Ondra Folwarczny (třída 6.A)
Tigrid- Vanesa Abramov, Marek Avramčev
Hladnov- Adam Sosna
Gymnázium GOH (Hajdy) - Tue Tran
Matiční- Vojtěch Zoubek (třída Sexta A)
Havlovka- Petr Kolmaš
Educanet- Sára Kotabová (třída 3.A)
Sportovní gympl- Tonda Adámek (třída 5.O)
1st INTERNATIONAL School- Lukosz, Zubek, Robenek
Uměleckých řemesel (sšuř)- Martin Ťavoda (třída 3.)
=•=•=•=•=•=•=•=•=•=•=•=•=•=•=•=•=•=•=•=•=•=


!!!HAVÍŘOV!!!
=•=•=•=•=•=•=•=•=•=•=•=•=•=•=•=•=•=•=•=•=
Picnicskateshop- Petr Vašut (hlavní třída)
Horní gympl- Vašek Čajka (třída 6.A)
Dolní gympl- Radek Šomodi (třída 4.A)
=•=•=•=•=•=•=•=•=•=•=•=•=•=•=•=•=•=•=•=•=

••••••••••••••••••••PROGRAM•••••••••••••••••••••••
LINE UP
20-22:00 x x x x
22-24:00 Dj’s Fancy Members
Rap battle
24-02:00 Ondy One
02-04:00 NEMO
•••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••

▼ Show More Information

Havlíčkovo nábřeží 28, 70200
Ostrava
26 May , Saturday 20:00

More Events Nearby

 18 July , Wednesday
 Colours of Ostrava, Ostrava
 04 July , Wednesday
 Dolní oblast Vítkovice, Hlubina a Landek, Ostrava
 14 July , Saturday
 Hukvaldy hrad, Hukvaldy
 23 June , Saturday
 LODIČKY DOKOŘÁN, Karviná 1
 22 June , Friday
 OSTRAVAR, Ostrava
 04 July , Wednesday
 Beats for Love, Vítkovice
 07 July , Saturday
 Polygon, Centrum bezpečné jízdy Libros Ostrava, Ostrava
 18 July , Wednesday
 Dolní oblast Vítkovice, Ostrava, Czech Republic
 14 July , Saturday
 LODIČKY DOKOŘÁN, Karviná 1
 14 July , Saturday
 Okruh Frantiska Bartose - Ostrava Radvanice, Ostrava
 23 June , Saturday
 Barrák music club, Ostrava
 16 July , Monday
 Dul Hlubina, Ostrava
 18 July , Wednesday
 Ostrava, Czech Republic, Ostrava
 07 July , Saturday
 Godów, Poland, Godów
 01 July , Sunday
 Hlučinská Štěrkovna, Hlucin
 06 July , Friday
 Jeseniky Praděd, Ostrava, Czech Republic
 07 July , Saturday
 Rodzinny Park Rozrywki, Wodzisław Slaski
 29 June , Friday
 Ski & Wake Park Těrlicko, Terlicko
 30 June , Saturday
 Barrák music club, Ostrava
 16 July , Monday
 Dolní oblast Vítkovice, Hlubina a Landek, Ostrava
 24 June , Sunday
 Faunapark Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
 13 July , Friday
 TJ Sokol Kobeřice, Koberice
 14 July , Saturday
 Dakoťáci, Ostrava
 18 July , Wednesday
 Colours of Ostrava, Ostrava
 22 June , Friday
 Klub kondice a vitality, Ostrava
 01 July , Sunday
 LODIČKY DOKOŘÁN, Karviná 1
 30 June , Saturday
 Bluegrass Theatre,
 07 July , Saturday
 Sk vzpirani banik haviřov, Havirov
 30 June , Saturday
 T.O. Zálesák Hlučín, Hlucin
 30 June , Saturday
 Frycovice, Czech Republic, Frycovice
 30 June , Saturday
 Dakota, ops, Ostrava
 04 July , Wednesday
 Dolní oblast Vítkovice, Hlubina a Landek, Ostrava
 27 June , Wednesday
 Okres Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
 17 July , Tuesday
 Město Klimkovice - oficiální stránka, Klimkovice
 25 June , Monday
 Panorama Klimkovice, Klimkovice
 24 June , Sunday
 Orlická Přehrada,