Trash Pop

Den 23. Dezember ass et nees Zäit fir Trash Pop am Melusina, dës Kéier als Chrëschtdagseditioun.

Iwwer 5 Joer laang war dem Dean seng Trash Pop den Highlight vum Mount. Den Dean huet seng Dieren zou gemaach an elo gouff déi ganz Saach eng Nummer méi grouss.

Wéi gewinnt spillen Iech de YaHu & Ralapeño

déi kitschegst Pop-Musek vun haut a gëschter, Lidder déi jidderee kennt, kee gutt fënnt an awer jidderee vun Ufank bis Schluss wäert matsangen.

Tickets: https://e-ticket.lu/de/search/prom/392

Datum - 23ten Dezember 2017
Dieren - 21.00
Mindestalter - 18 Joer

First come, first serve, maacht Iech bäi, d’Bréidercher si waarm.

*VIP
Wann dir wëllt en Dësch reservéieren am VIP Beräich, braucht dir kee VIP Ticket ze kafe mee kontaktéiert w.e.g. info@melusina.lu (Mindestverzehr wäert ufalen)

trashpop.lu - facebook.com/trashpoplux
melusina.lu - facebook.com/melusina

▼ Show More Information

145, rue de la Tour Jacob, 1831
Luxembourg
23 December , Saturday 21:00

More Events Nearby

 23 July , Monday
 Rockhal, Belval
 10 August , Friday
 Stadtbredimus, Luxembourg, Stadtbredimus
 18 July , Wednesday
 den Atelier, Luxembourg
 03 August , Friday
 Bartrenger Duerffest, Bertrange
 03 August , Friday
 den Atelier, Luxembourg
 27 July , Friday
 d'Coque, Kirchberg
 23 July , Monday
 Sang & Klang, Luxembourg
 04 August , Saturday
 Crazy Crew MC, Luxembourg
 22 July , Sunday
 Alzingen, Luxembourg, Alzingen
 18 July , Wednesday
 Rockhal, Belval
 05 August , Sunday
 Touristcenter Heringer Millen, Müllerthal
 28 July , Saturday
 ATC - Advanced Training Center, Koerich
 31 July , Tuesday
 Volmerange-Les-Mines, France, Volmerange-les-Mines
 11 August , Saturday
 Wincheringen, Wincheringen
 25 July , Wednesday
 Brasserie K116, Esch-sur-Alzette
 20 July , Friday
 Club Am Schlass, Bertrange
 31 July , Tuesday
 Brasserie Wenzel, Luxembourg
 21 July , Saturday
 Contern, Luxembourg, Contern
 09 August , Thursday
 Tétange, Luxembourg, Tétange
 31 July , Tuesday
 Mierscher Kulturhaus, Mersch
 01 August , Wednesday
 JCI Luxembourg, Luxembourg
 21 July , Saturday
 Festival International de la BD à Contern, Contern
 21 July , Saturday
 Bous, Luxembourg, Bous
 21 July , Saturday
 MuppenTrupp, Consdorf
 11 August , Saturday
 Navitours Eventschiff, Remich
 28 July , Saturday
 Circus Casino, Arlon
 27 July , Friday
 Youth hostel Esch-sur-Alzette, Esch
 27 July , Friday
 Pavillon am Brill, Mamer
 02 August , Thursday
 Luxembourg, Luxembourg, Luxembourg
 27 July , Friday
 Cafe Little Woodstock, Ernzen
 21 July , Saturday
 Contern, Luxembourg, Contern
 11 August , Saturday
 Wincheringen, Wincheringen