Trash Pop

Den 23. Dezember ass et nees Zäit fir Trash Pop am Melusina, dës Kéier als Chrëschtdagseditioun.

Iwwer 5 Joer laang war dem Dean seng Trash Pop den Highlight vum Mount. Den Dean huet seng Dieren zou gemaach an elo gouff déi ganz Saach eng Nummer méi grouss.

Wéi gewinnt spillen Iech de YaHu & Ralapeño

déi kitschegst Pop-Musek vun haut a gëschter, Lidder déi jidderee kennt, kee gutt fënnt an awer jidderee vun Ufank bis Schluss wäert matsangen.

Tickets: https://e-ticket.lu/de/search/prom/392

Datum - 23ten Dezember 2017
Dieren - 21.00
Mindestalter - 18 Joer

First come, first serve, maacht Iech bäi, d’Bréidercher si waarm.

*VIP
Wann dir wëllt en Dësch reservéieren am VIP Beräich, braucht dir kee VIP Ticket ze kafe mee kontaktéiert w.e.g. info@melusina.lu (Mindestverzehr wäert ufalen)

trashpop.lu - facebook.com/trashpoplux
melusina.lu - facebook.com/melusina

▼ Show More Information

145, rue de la Tour Jacob, 1831
Luxembourg
23 December , Saturday 21:00

More Events Nearby

 17 February , Saturday
 Esch-sur-Alzette, Luxembourg, Esch-sur-Alzette
 09 February , Friday
 Melusina, Luxembourg
 06 February , Tuesday
 Kinepolis Luxembourg, Luxembourg
 31 January , Wednesday
 Rockhal, Belval
 10 February , Saturday
 den Atelier, Luxembourg
 08 February , Thursday
 5 heiße Nächte, Perl
 07 February , Wednesday
 Kinepolis Luxembourg, Luxembourg
 02 February , Friday
 M Club Luxembourg, Hollerich
 26 January , Friday
 Sofitel Luxembourg Le Grand Ducal, Luxembourg
 16 February , Friday
 White Luxembourg, Foetz
 26 January , Friday
 Luxembourg,
 02 February , Friday
 Schouweiler, Luxembourg, Schouweiler
 30 January , Tuesday
 den Atelier, Luxembourg
 01 February , Thursday
 Cactus belle Etoile, Bertrange
 16 February , Friday
 den Atelier, Luxembourg
 02 February , Friday
 den Atelier, Luxembourg
 03 February , Saturday
 den Atelier, Luxembourg
 27 January , Saturday
 Opderschmelz, Dudelange
 27 January , Saturday
 M Club Luxembourg, Hollerich
 02 February , Friday
 4 Ever Restaurant, Steinsel
 26 January , Friday
 Philharmonie Luxembourg, Luxembourg
 17 February , Saturday
 Casino 2000 Mondorf-les-Bains, Mondorf-les-Bains
 26 January , Friday
 d'Coque, Luxembourg
 09 February , Friday
 Schoos, Luxembourg, Schoos
 04 February , Sunday
 Melusina, Luxembourg
 03 February , Saturday
 ITELA - Institut Technique Etienne Lenoir Arlon, Arlon
 03 February , Saturday
 Konservatorium der Stadt Luxemburg, Luxembourg
 04 February , Sunday
 Cinémathèque Luxembourg, Luxembourg
 22 January , Monday
 Op der Leiffrächen, Kayl
 31 January , Wednesday
 den Atelier, Luxembourg
 17 February , Saturday
 Sanem, Luxembourg, Sanem
 26 January , Friday
 TILT Club Luxembourg, Clausen
 07 February , Wednesday
 den Atelier, Luxembourg
 27 January , Saturday
 Lenox Club Luxembourg, Luxembourg
 11 February , Sunday
 Rockhal, Belval