Trasa Pięciu Majków: Olsztyn!

5x25min. NOWEGO MATERIAŁU!!!


TRASA PIĘCIU MAJKÓW to występy pięciu różnorodnych stand-uperów. Zapewnią Wam wieczór pełen mocnych tekstów, barwnych postaci i historii, za którymi będziecie tęsknili jak za swoimi!

Maciej Brudzewski Stand-Up Inferno - wywraca rzeczywistość do góry nogami i robi jej "motorówkę".

Pełne emocji i losowych zawijasów historie oraz nietuzinkowe spostrzeżenia sprawiają, że nie chce się wychodzić z jego świata!

Paulina Potocka - osoba, wobec której bardzo świadomie używa się słowa "temperament". Swoje występy buduje przede wszystkim na abstrakcyjnym poczuciu humoru. Przeprowadzi przez światy, które często nie istnieją. Jej stand-up zadziwia. Wstrząsa. Nie pozostawia obojętnym.

Paweł Reszela - Stand-Up Comedy - to jeden z najstarszych stand-uperów w Polsce. W sensie stażu, bo z twarzy jeszcze nie taki stary. Od 2008 występuje solowo, w 2011 roku został Kabaretowym Mistrzem Świata, a jeszcze później był w HBO i Polsacie i w ogóle jest tak piękny, jak i uzdolniony.

Juliusz Sipika - pochodzi z Łodzi, więc żarty same mu się piszą. Nie wiadomo czy bardziej nienawidzi całego świata czy samego siebie. Ma nadzieję na lepszą przyszłość.

Paweł Chałupka - jego stand-up to opowieści ukazujące, jak zwariowany jest świat. Poprzez opis codziennych sytuacji obnaża prawdę o naszym dziwactwach i nieprzemyślanych zachowaniach.

Bilety są dostępne na:
https://ticketos.pl/event/555/Trasa-5-Majkow.html

Zapraszamy!

▼ Show More Information

ulica Zamkowa 2, 10-074
Olsztyn
24 January , Wednesday 20:00

More Events Nearby

 31 December , Monday
 Olsztyn, Poland, Olsztyn
 31 December , Monday
 Auto-Kurs, Olsztyn
 31 December , Monday
 ktmsklep.pl - wszystko dla Ciebie i Twojego KTM, Olsztyn
 31 December , Monday
 Olsztyn, Poland, Olsztyn
 14 December , Friday
 Olsztyn CEIK, Olsztyn