Trap opera "Wozzeck"

Іздрик & NOVA OPERA.

►композитори, мульти-інстурменталісти: Roman Grygoriv & Elias Spricht
►лайф-електроніка Georgiy Potopalskiy
►віолончелістка, бас-гітаристка: Жанна Марчинская
►виконавець на ударних Андрей Надольский
►сопрано Maryana Golovko
►баритон Andrey Koshman

Хто він, Воццек? Закоханий? Блазень?

Божевільний? Злочинець? Жертва?

Запитання це залишається відкритим і нині – майже 200 років після появи Войцека як героя драми Георга Бюхнера, і приблизно 100 років після його реінкарнації в опері Альбана Берга «Воццек».

Класичний, «аналоговий» Воццек-Войцек -- уособлення трагічної приреченості кохання, що приходить як психічний розлад, як готовність до цілковитої самопожертви заради Іншого, а призводить до узалежнення, до поневолення і закінчується вбивством Іншого.

Новий «цифровий» Войцек – герой техно-карнавалу в нічному клубі. Його шизофренія народжує звуки спектральних синтезаторів, його маніакальні голоси перетворюються на рандомні біти драм-машини, його божевілля виривається із-під сцени неконтрольованими сейсмічними басами.

В магічному театрі треп-опери зойки жертв та коханок Войцека симулюють безжальні музичні алгоритми, а бризки крові стають райдугою із розбризканих зі сцени крапель енергетика.

Wozzeck народжується знову і знову. Як Агасфер, як летючий голландець, як клоун-убивця, як доктор Фаустус. Войцек народжується знову – цього разу у мерехтінні клубних лазерів та із мікрофоном в руках. Народжується, щоб в кінці шоу померти під свист та оплески бездушної юрби.

Войцек... ? Woyzeck... ? Wozzeck... ?
Ну, дізнаємось: goo.gl/3Ep5XZ

▼ Show More Information

Сечевых Стрельцов (бывш. Артема) 37-41, 24401
Kyiv
18 December , Monday 19:00

More Events Nearby

 09 December , Sunday
 Октябрьский дворец, Kyiv
 09 December , Sunday
 Октябрьский дворец, Kyiv
 16 November , Friday
 Kiev, Hotel Bratislava, Kyiv
 03 December , Monday
 LeDacha Secret Place, Kyiv