Tranceformations Pre-party.

Dwa dni szaleństwa pod znakiem Euforia Festivals nadchodzą wielkimi krokami!
Podczas tego wyjątkowego weekendu dwukrotnie spotkamy się w hali stulecia. Pierwszy raz w historii naszych eventow pre-party odbędzie się w hali! Piątkowe pre-party skupi się na bocznej scenie,gdzie podczas głównej imprezy będzie

znajdowała się scena Classics!
Niebawem szczegóły odnośnie lineupu oraz cen biletów.

▼ Show More Information


Wroclaw
09 February , Friday 20:00

More Events Nearby

 07 March , Wednesday
 Czuła jest noc, Wroclaw
 09 March , Friday
 A2 - Centrum Koncertowe, Wroclaw
 25 February , Sunday
 Stadion Wrocław, Wroclaw
 02 March , Friday
 A2 - Centrum Koncertowe, Wroclaw
 24 February , Saturday
 Krakowska 100, Wroclaw
 24 February , Saturday
 Równowaga Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju Osobistego, Wroclaw
 17 March , Saturday
 Akademia CLUB, Wroclaw
 04 March , Sunday
 Bezsennosc Insomnia Club, Wroclaw
 16 March , Friday
 Dni Podróżnika, Wroclaw
 10 March , Saturday
 Akademia CLUB, Wroclaw
 16 March , Friday
 Krakowska 100, Wroclaw
 25 February , Sunday
 Stadion Wrocław, Wroclaw
 11 March , Sunday
 Bezsennosc Insomnia Club, Wroclaw
 23 February , Friday
 NASzA - Przestrzeń Kosmiczna, Wroclaw
 10 March , Saturday
 Stadion Wrocław, Wroclaw
 03 March , Saturday
 Hala Stulecia we Wrocławiu,
 17 March , Saturday
 Wroclaw, Poland, Wroclaw
 11 March , Sunday
 NOT Wrocław, Wroclaw
 02 March , Friday
 Zaklęte Rewiry, Wroclaw
 03 March , Saturday
 Stadion Olimpijski we Wrocławiu, Wroclaw
 10 March , Saturday
 D.K. Luksus, Wroclaw
 24 February , Saturday
 Akademia CLUB, Wroclaw
 08 March , Thursday
 Bezsennosc Insomnia Club, Wroclaw
 25 February , Sunday
 Barbara, Wroclaw
 16 March , Friday
 Akademia CLUB, Wroclaw
 17 March , Saturday
 Wrocław Motorcycle Show, Wroclaw
 21 February , Wednesday
 Teatr Polski we Wrocławiu, Wroclaw
 09 March , Friday
 Wroclaw [Wroclove], Wroclaw
 02 March , Friday
 Akademia CLUB, Wroclaw
 10 March , Saturday
 Klub Pralnia, Wroclaw
 01 March , Thursday
 Stowarzyszenie Odra - Niemen, Wroclaw
 09 March , Friday
 Stary Klasztor, Wroclaw
 16 March , Friday
 X-Demon - Wrocław, Wroclaw
 16 March , Friday
 Hala „Orbita”, Wroclaw
 24 February , Saturday
 Święta Katarzyna (województwo dolnośląskie),
 24 February , Saturday
 ibis Styles Wroclaw Centrum, Wroclaw