Tragiczny crowdfunding

Cześć!
Dołącz do nas i wspomóż produkcję pierwszego w Polsce filmu dokumentalnego o ostrym kole - nasza akcja crowdfundingowa (https://polakpotrafi.pl/projekt/tragiczni-film-dokumentalny) trwa do 04.03 - bez waszego wsparcia nie damy rady!

"Tragiczni" to offowy dokument krótkometrażowy, który powstaje

dzięki zaangażowaniu piątki niestrudzonych w bojach filmowców. Choć wykonaliśmy już dużo pracy, przed nami kluczowy, najbardziej kosztowny i najtrudniejszy etap - realizacja zdjęć.

Postanowiliśmy zaprosić Was do współtworzenia projektu w formie crowdfundingu. Aby przystąpić do realizacji zdjęć, potrzebujemy zebrać 20 000 zł. Kwota ta da nam szansę na pozyskanie kolejnych funduszy. Każdy darczyńca otrzyma od nas nagrodę. Ponadto, dołożymy wszelkich starań, abyście mogli uczestniczyć w powstawaniu filmu i śledzić na bieżąco nasze postępy. Pragniemy przedstawić szerokiej publiczności nieznane oblicze współczesnej kontr-kultury, opartej na pozytywnych, choć wciąż nieoczywistych wartościach. Wierzymy, że pomożecie nam w osiągnięciu tego celu.

"Tragedia" to wrocławska grupa zapaleńców jazdy na ostrym kole, którzy sami siebie określają mianem Pierwszej Punkowej Sekcji Torowej. Formalnie do ekipy należy 9 ludzi, którzy mieszkają we Wrocławiu, lecz tak naprawdę (za ich aprobatą) z grupą utożsamia się o wiele więcej osób z całej Polski. Tym samym, Tragedia wpisuje się w kontekst szerszego zjawiska jakim jest fenomen ostrego koła wśród 20-latków. Film opowiada o członkach tej grupy, którzy przygotowują się do Europejskich Mistrzostw Kurierów Rowerowych odbywających się w Szczecinie w wakacje 2018 roku.

Tragiczny team:
Scenariusz & Reżyseria: Jan Stąpor
Zdjęcia: Rafał Kruszka
Montaż: Daniel Gontarczyk
Produkcja: Agata Walkosz
As. produkcji: Marianna Skórka

▼ Show More Information

More Events Nearby

 30 November , Friday
 Radom, Poland, Radom
 12 December , Wednesday
 Radom, Poland, Radom