Tott'em Fuif \\ 2K17

TOTT'EM, TOTT'EUR, TOTT'EN IS DE BOODSCHAP!!!
Naar goede gewoonte organiseert KSA Roodkapjes Gistel haar befaamde TOTT'EM FUIF.

TIMETABLE:

21u - 23u: winnaar DJ Wedstrijd (meer info volgt)
23u - 02u: DJ Har-D
02u - 04u: Dj Q-Bee

TICKETS (binnenkort beschikbaar):

VVK: €5 // ADD: €7

VOORVERKOOPPLAATSEN:
Swimmingpool

Dann
Den Langen Avond
E-Voila
Zaal Zomerloos
JH UZUZ
Jeugdforum Moere
3D-lunch
JOC 't Scharnier
Shibam
Alle leidsters KSA Roodkapjes Gistel:
- Hanne Taveirne
- Florence Devos
- Marte Dekeyzer
- Malou Du Bois
- Marie Boudolf
- Rosanne Timbremont
- Nikki Cordier
- Laurence Claes D' Erckenteel
- Wouke Hoet
- Jielke Vandekerckhove
- Ellen De Ketelaere
- Jacy Inghelbrecht
- Lora Patteeuw
- Julie Catrysse

// Partyanimals welkom vanaf 21u //

// De eerste 50 aanwezigen krijgen een gratis drankbon om het feestje al in gang te zetten. //

// Ook dit jaar geven we opkomend DJ talent de kans om deel te nemen aan onze DJ Wedstrijd en zo de kans te krijgen om te draaien op onze fuif. Meer info volgt later. //

▼ Show More Information

Sportstraat 1, 8470
Gistel
04 February , Saturday 21:00

More Events Nearby

 08 April , Saturday
 Jan Breydel Stadium, Sint-Andries
 01 April , Saturday
 Indian Camp Festival, Brugge
 08 April , Saturday
 Boterhalle, Diksmuide
 08 April , Saturday
 VOORSMAAK, Brugge
 01 April , Saturday
 Indian Camp Festival, Brugge
 08 April , Saturday
 Padel Brugge, Brugge
 31 March , Friday
 Domein Zonnestraal, Diksmuide
 02 April , Sunday
 Het Entrepot, Brugge
 15 April , Saturday
 Wellington Renbaan Oostende, Oostende
 08 April , Saturday
 Langestraat Oostende, Oostende
 30 March , Thursday
 Lounge - Kursaal Oostende, Oostende
 15 April , Saturday
 Kursaal Oostende, Oostende
 15 April , Saturday
 JH Comma, Brugge
 22 April , Saturday
 De Mast, Torhout
 16 April , Sunday
 De Mast, Torhout
 01 April , Saturday
 JH Comma, Brugge
 19 April , Wednesday
 Jeugdhuis Comma, Brugge
 08 April , Saturday
 JH Den Deugniet, Koekelare
 15 April , Saturday
 O'neill Beachclub Blankenberge, Blankenberge
 01 April , Saturday
 OostCampus, Oostkamp
 01 April , Saturday
 The Oh!, Oostende
 14 April , Friday
 Toneelkring Were di, Oostkamp
 01 April , Saturday
 The Crystal Ship, Ostend
 14 April , Friday
 Jan Breydel Stadium, Sint-Andries
 30 March , Thursday
 Het Entrepot, Brugge
 22 April , Saturday
 De Zwaan Lichtervelde, Lichtervelde
 31 March , Friday
 Jeugdhuis Thope, Sint-Michiels
 31 March , Friday
 Snowbite, Torhout
 01 April , Saturday
 De Zwaan Lichtervelde, Lichtervelde
 15 April , Saturday
 Golden Oldies, Oostkamp
 08 April , Saturday
 De Schipperskapel, Brugge
 17 April , Monday
 Sporthal Torhout, Torhout
 07 April , Friday
 Cultuurzaal Daverlo, Brugge
 08 April , Saturday
 Geocaching Brugge, Brugge
 16 April , Sunday
 Ma Rica Rokk Brugge, Brugge