Tott'em Fuif \\ 2K17

TOTT'EM, TOTT'EUR, TOTT'EN IS DE BOODSCHAP!!!
Naar goede gewoonte organiseert KSA Roodkapjes Gistel haar befaamde TOTT'EM FUIF.

TIMETABLE:

21u - 23u: winnaar DJ Wedstrijd (meer info volgt)
23u - 02u: DJ Har-D
02u - 04u: Dj Q-Bee

TICKETS (binnenkort beschikbaar):

VVK: €5 // ADD: €7

VOORVERKOOPPLAATSEN:
Swimmingpool

Dann
Den Langen Avond
E-Voila
Zaal Zomerloos
JH UZUZ
Jeugdforum Moere
3D-lunch
JOC 't Scharnier
Shibam
Alle leidsters KSA Roodkapjes Gistel:
- Hanne Taveirne
- Florence Devos
- Marte Dekeyzer
- Malou Du Bois
- Marie Boudolf
- Rosanne Timbremont
- Nikki Cordier
- Laurence Claes D' Erckenteel
- Wouke Hoet
- Jielke Vandekerckhove
- Ellen De Ketelaere
- Jacy Inghelbrecht
- Lora Patteeuw
- Julie Catrysse

// Partyanimals welkom vanaf 21u //

// De eerste 50 aanwezigen krijgen een gratis drankbon om het feestje al in gang te zetten. //

// Ook dit jaar geven we opkomend DJ talent de kans om deel te nemen aan onze DJ Wedstrijd en zo de kans te krijgen om te draaien op onze fuif. Meer info volgt later. //

▼ Show More Information

Sportstraat 1, 8470
Gistel
04 February , Saturday 21:00

More Events Nearby

 24 February , Friday
 Jan Breydel Stadium, Sint-Andries
 12 March , Sunday
 Jan Breydel Stadium, Sint-Andries
 03 March , Friday
 Het Entrepot, Brugge
 25 February , Saturday
 Studio Hall, Brugge
 11 March , Saturday
 Het Entrepot, Brugge
 04 March , Saturday
 Het Entrepot, Brugge
 03 March , Friday
 De Mast, Torhout
 10 March , Friday
 Furnevent, Veurne
 11 March , Saturday
 Furnevent, Veurne
 03 March , Friday
 De Mast, Torhout
 11 March , Saturday
 Koksijde, Belgium, Koksijde
 25 February , Saturday
 sporthal Ichtegem, Ichtegem
 12 March , Sunday
 Jan Breydel Stadium, Sint-Andries
 04 March , Saturday
 Muziekclub De Zwerver, Leffinge
 11 March , Saturday
 Drankencentrale Vandeputte, Beerst
 09 March , Thursday
 Het Entrepot, Brugge
 24 February , Friday
 Lounge - Kursaal Oostende, Oostende
 03 March , Friday
 Factor Club, Brugge
 11 March , Saturday
 Kusttheater 't Colisée, Blankenberge
 25 February , Saturday
 Jan Breydel Stadium, Sint-Andries
 03 March , Friday
 Gistel, Belgium, Gistel
 25 February , Saturday
 Krush Club, Oostende
 25 February , Saturday
 Oud Veurne // Pietje Pek, Veurne
 03 March , Friday
 Belfry of Bruges, Brugge
 05 March , Sunday
 Sint-Blasiuskerk (Jabbeke), Jabbeke
 26 February , Sunday
 Blankenberge, Belgium, Blankenberge
 25 February , Saturday
 BuSO Sint-Idesbald, Roeselare
 16 March , Thursday
 Stadsschouwburg, Brugge
 03 March , Friday
 De Schelpe Snellegem, Jabbeke
 11 March , Saturday
 Jan Breydel Stadium, Sint-Andries
 11 March , Saturday
 Scoutsival Roeselare, Roeselare
 19 March , Sunday
 Veldegem, Belgium, Veldegem
 19 March , Sunday
 Ter Groene Poorte (Brugge), Brugge
 28 February , Tuesday
 Surfclub Windekind, Groenendijk
 04 March , Saturday
 Sint-Jozefsinstituut-college Torhout, Torhout
 04 March , Saturday
 Ryelandtzaal, Brugge