Timber Timbre // Barby Tel Aviv // 30.8.2017

:: Yellow Brick מציגים ::
שובם של Timber Timbre
בארבי ת"א, יום רביעי 30.8.2017

תנו לחיצה על החדש :: http://bit.ly/TimberNew

"הרבה תקווה שקירק ולהקתו ישובו לארץ להופעה נוספת, כדי שמי שפיספס יוכל להבין למה אני קוראת לה ההופעה של השנה" [ביקורת הופעה בוואלה! תרבות, יולי 2015]

טימבר טימבר, להקת הפריק פולק

הקנדית, שבה להופעה אחת בבארבי ת"א, לרגל הוצאתו של אלבומה הרביעי, Sincerely, Future Pollution, ושנתיים לאחר הערב המהפנט בביקור הבכורה בישראל. היכונו לסיבוב שני של תרכובת סאונד מורבידי ומינימאלי של הטימברים, היתוך של מערבון צחיח יחד עם אימה אמריקאית, עליו מונח בעדינות קול קטיפה סינמטי של הסולן טיילור קירק.

כמה מילים על טיילור וחבורתו:
ב-2009 הוציאה הלהקה את אלבום הבכורה, הנושא את שמם, ועם שירים סקסיים/אפלים כמו Magic Arrow, שנבחר לפסקול ''שובר שורות'', ו-Demon Host, החלה לבסס מעמדה באינדי העולמי. האלבום Creep On Creepin' On, שיצא שנתיים לאחר מכן, היווה את המקפצה התועדתית המשמעותית, כאשר הוא טומן בחובו את Black Water, Bad Ritual ו-Woman, ובעצם ממשיך את הוייב המסתורי והמיני. במרץ 2014 שוחרר האלבום השלישי , Hot Dreams, שמכיל את הטונים האפלולים והחלוליים של האלבומים הקודמים.
מתוכו יצאו Hot Deams, ו-Beat The Drum Slowly, מלווים בקליפים אפלים וסקסיים, בדומה לניחוח האופף את הלייב שלהם, עליו מנצח קירק הצבעוני והתיאטרלי שהשאיר חותם מובהק בביקורו הראשון בת"א, אז הלהקה הופיעה כאן [יולי 2015] בהרכב טריו מצומצם עקב היעדרותו של חבר הלהקה סימון טרוטייה, היעדרות שנבעה מסיבות אישיות עקב המלחמה בישראל, קיץ 2014. הפעם החברים מקנדה מגיעים לביקור עם הרכב מלא.

ככה זה נראה בלייב האחרון, מרץ 2017 :: http://bit.ly/TTlivesession

לפני מספר שבועות יצאו הסינגלים מתוך אלבומם החדש - Sewer Blues ו-Velvet Gloves & Spit, שילוב של ה-ד.נ.א מהוט דרימס בתוספת אלקטרוניקה קלה וקריצת סינטיסייזרים אייטיזיים אשר מובילים טקסט קשה ונוקב על, ולשם שינוי, פוליטיקה ומצב האנושות כיום לפי עיניו של קירק. "2016 הייתה שנה בה היה קשה מאד להתבונן על המתרחש", אומר קירק. "אני שונא להודות שבדרך כלל אני מבטא רגישות יותר מאשר דאגה פוליטית, אבל אני חושב שהטון והתוצאה של התקליט החדש הוא בעיקר תוהו תוהו ובוהו מוחלט. כאשר הקלטנו, התחושה היתה שהאירועים שראינו מתגלים היו מתיחה משוכללת אבל הלעג של מערכת הכוח שלנו הוליד הרבה מחשבות ורעיונות כהים, דיסטופיים והכל קורה בזמן שכולם ברשתות החברתיות, הביוב פשוט עלה על גדותיו."

קירק וחבריו מותחים את הז'אנר הקלאסי והטבעי להם ושטים לעבר השפעות הלקוחים מנוף נעוריו הכוללים בין השאר את Talking Heads, Roxy Music, Talk Talk והפרוייקט האפל של הלייבל AD4, This Mortal Coil. התוצאה היא פסקול בעל גוון קולנועי של חמדנות נוסח שנות השמונים, גלאם פופ בלתי מנוצח.

שירים שאנחנו אוהבים :: http://bit.ly/TTGreatestH

פרוייקט קאברים שעשינו בביקור הקודם :: http://bit.ly/TTcover
בחירות יפות של Jane Bordeaux ג'יין בורדו, Shelly and Rotem, Uri Sade, Bones Garage, Hen Yanni & Aviad Zinemanas, Roi Peled & Nomke

טימבר טימבר, ביקור #2.
בארבי ת"א 30.8.2017 // כרטיסים ינועו בין 165 ל-215.

▼ Show More Information

רח' קיבוץ גלויות 52, תל אביב, 66550
Tel Aviv
30 August , Wednesday 20:30

More Events Nearby

 25 July , Wednesday
 Tel Aviv, Israel, Tel Aviv
 24 July , Tuesday
 Heichal Hatarbut Tel Aviv, Tel Aviv
 31 July , Tuesday
 ‎בארבי / Barby‎, Tel Aviv
 30 July , Monday
 Yarkon Park,
 23 July , Monday
 ‎בארבי / Barby‎, Tel Aviv
 11 August , Saturday
 ‎היכל התרבות ע"ש צ'ארלס ברופמן תל אביב‎, Tel Aviv
 26 July , Thursday
 ‎דרינק פוינט הרצליה - Drink Point Herzliya‎, Herzliya
 26 July , Thursday
 ‎בית גאלה - טל מוזס‎, Ramat HaSharon
 02 August , Thursday
 ‎Studio Naim סטודיו נעים‎, Tel Aviv
 25 July , Wednesday
 Tel Aviv, Israel, Tel Aviv
 02 August , Thursday
 ‎Studio Naim סטודיו נעים‎, Tel Aviv
 26 July , Thursday
 ‎Tel Aviv University | אוניברסיטת תל-אביב‎, Tel Aviv