Thirty Seconds to Mars / Oslo Spektrum

Det flere ganger platina selgende bandet Thirty Seconds to Mars legger ut på Europa-turné i 2018! Vi gleder oss til det populære bandet tar turen tilbake til Oslo Spektrum 23. april.

Forsalg via livenation.no torsdag 12. oktober kl 10.00.
Ordinær salgsstart fredag 13. oktober kl. 09.00.
Eksklusive

VIP-pakker vil være tilgjengelig hos Adventures In Wonderland: www.adventuresinwonderland.com

Thirty Seconds to Mars er kjent som ett av verdens mest spennende liveband, noe de nok en gang beviste da de debuterte sin nye singel live tidligere i år. De leverte en uforglemmelig opptreden under MTV Video Music Awards, hvor bandet spilte via ny banebrytende infrarød teknologi, gjestet av selveste Travis Scott. (Se video her: https://youtu.be/tKn5-6FP5iY) Dette var singelen «Walk on Water», som er den første låta fra gruppas kommende studioalbum. Bandet ble også nylig nominert til MTV European Music Awards i kategorien ’Best Alternativ’, og prisutdelingen går av stabelen 12. november.

Thirty Seconds to Mars, som består av Jared Leto, Shannon Leto og Tomo Milicevic, har solgt over 15 millioner album og holder konserter for utsolgte arenaer og stadioner verden over. De har mottatt en rekke priser og utmerkelser i løpet av sin karriere, inkludert utallige MTV Awards, en Billboard Music Award og en Guinness World Record for den lengste turnéen i historien. 4. juli spilte bandet inn en dokumentar med tittelen ‘A Day in the Life of America’, ved hjelp av 90 team i 50 stater, samt Washington DC og Puerto Rico. Prosjektet fanger en dag i livet i Amerika, og skal etter planen gis ut i 2018. For tiden jobber bandet med det etterlengtede femtealbumet, som også slippes neste år.

Vi gleder oss til nok en stor og uforglemmelig liveopplevelse med gutta i Thirty Seconds to Mars!

Linker:
http://www.thirtysecondstomars.com/
https://www.facebook.com/thirtysecondstomars/
https://twitter.com/30SECONDSTOMARS
https://www.instagram.com/30secondstomars/
https://www.youtube.com/user/30SecondsToMarsVEVO

▼ Show More Information

Sonja Henies plass 2, 0185
Oslo
23 April , Monday 18:30

More Events Nearby

 17 June , Sunday
 Telenor Arena, Fornebu
 06 June , Wednesday
 Oslo Spektrum Arena, Oslo
 01 June , Friday
 Oslo Spektrum Arena, Oslo
 05 June , Tuesday
 Rockefeller / John DEE / Sentrum Scene, Oslo
 09 June , Saturday
 Oslo Spektrum Arena, Oslo
 08 June , Friday
 Håndverkeren Kurs- og Konferansesenter, Oslo
 03 June , Sunday
 Rockefeller / John DEE / Sentrum Scene, Oslo
 02 June , Saturday
 Musikkfest Oslo, Oslo
 09 June , Saturday
 Oslo Spektrum Arena, Oslo
 09 June , Saturday
 Ullevaal Stadion, Oslo
 01 June , Friday
 Telenor Arena, Fornebu
 22 May , Tuesday
 Rockefeller / John DEE / Sentrum Scene, Oslo
 25 May , Friday
 Rockefeller / John DEE / Sentrum Scene, Oslo
 19 June , Tuesday
 Rockefeller / John DEE / Sentrum Scene, Oslo
 26 May , Saturday
 Skur 13, Oslo
 14 June , Thursday
 Rockefeller / John DEE / Sentrum Scene, Oslo
 13 June , Wednesday
 Parkteatret, Oslo
 07 June , Thursday
 Sentrum Scene, Oslo
 15 June , Friday
 Stensparken, Oslo
 31 May , Thursday
 Oppsal Senter, Oppsal
 10 June , Sunday
 Henie Onstad Kunstsenter, Sandvika
 14 June , Thursday
 Klimt, Lillestrøm
 06 June , Wednesday
 Oslo Spektrum Arena, Oslo
 05 June , Tuesday
 Oslo Spektrum Arena, Oslo
 25 May , Friday
 Oslo Spektrum Arena, Oslo
 15 June , Friday
 Rockefeller / John DEE / Sentrum Scene, Oslo
 15 June , Friday
 Norwegian Wood, Oslo
 22 May , Tuesday
 Rockefeller / John DEE / Sentrum Scene, Oslo
 23 May , Wednesday
 BLÅ, Oslo
 15 June , Friday
 Kulturkirken JAKOB, Oslo
 02 June , Saturday
 Sentralen, Oslo
 09 June , Saturday
 Den Norske Opera & Ballett, Oslo
 16 June , Saturday
 Folketeateret, Oslo
 27 May , Sunday
 Kokkenes dag, Stabekk
 12 June , Tuesday
 Sentrum Scene Norway, Oslo
 02 June , Saturday
 Rockefeller / John DEE / Sentrum Scene, Oslo