The Rolling Stones - No Filter Tour Praha 2018 official

The Rolling Stones jsou zpět na turné, jak slíbili. Jejich velkolepé koncerty proběhnou v květnu a červnu v Irsku, Velké Británii, Německu a Francii, v červenci v České republice a Polsku.

V druhé části turné "STONES - NO FILTER" sponzorované Jeepem, sponzorem evropských turné The Rolling Stones od

roku 2014, budou Mick Jagger, Keith Richards, Charlie Watts a Ronnie Wood pokračovat ve svém velice úspěšném a vyprodaném evropském turné, které se konalo na podzim loňského roku.

The Rolling Stones nabídnou fanouškům set list, který bude plný klasických hitů, jako jsou 'Satisfaction', 'Paint It Black', 'Jumpin Jack Flash' nebo 'Brown Sugar', a zároveň bude zahrnovat několik neočekávaných skladeb a náhodně vybraných překvapení z jejich ohromného arzenálu písní. Jako při každém vystoupení The Rolling Stones s nimi dorazí velkolepá produkce a nejmoderněji navržená scéna.

Turné Stones - No Filter produkuje Concerts West a v České republice prezentuje Serge Grimaux ve spolupráci s Bestsport.

CENY VSTUPENEK (ceny včetně DPH):

NO FILTER PÓDIUM PIT: 9 990 Kč
STÁNÍ U PÓDIA: 4 590 Kč
REZERVOVANÁ MÍSTA K SEZENÍ NA TRIBUNÁCH: 4 990 Kč
STÁNÍ: 1 990 Kč

NA KONCERTĚ ROLLING STONES BUDE MÍT KAŽDÝ NÁVŠTĚVNÍK RFID NÁRAMEK, KTERÝ MU UMOŽNÍ VSTUP DO AREÁLU KONCERTU, PLATBY OBČERSTVENÍ A OSTATNÍCH PRODUKTŮ, KTERÉ SE NA MÍSTĚ KONCERTU BUDOU PRODÁVAT. RFID NÁRAMEK BUDE TAKÉ POJÍTKEM S OSTATNÍMI AKTIVITAMI, KE KTERÝM BUDETE V AREÁLU KONCERTU PŘIZVÁNÍ. NENAVŠTÍVÍTE POUZE KONCERT, ALE BUDETE SOUČÁSTÍ VELKÉ UDÁLOSTI.

PŘIBLIŽNĚ JEDEN MĚSÍC PŘED KONÁNÍM KONCERTU VÁM BUDE DORUČEN POŠTOU RFID NÁRAMEK, KTERÝ ODPOVÍDÁ TYPU VSTUPENKY, KTEROU JSTE SI ZAKOUPILI. RFID NÁRAMEK SI NASADÍTE NA ZÁPĚSTÍ PRAVÉ RUKY V DEN KONCERTU. TENTO RFID NÁRAMEK VÁM UMOŽNÍ VSTUP DO AREÁLU KONCERTU.

JE ZAKÁZÁNO POSTOUPENÍ RFID NÁRAMKU NĚKOMU JINÉMU. RFID NÁRAMEK JE NEPŘENOSNÝ, POSTOUPENÍ NĚKOMU JINÉMU RFID NÁRAMEK ZNEPLATŇUJE.

VÍCE INFORMACÍ BUDE ZVEŘEJNĚNO PŘED KONCERTEM NA WWW.ROLLINGSTONES.CZ. DALŠÍ INFORMACE VÁM BUDOU TAKÉ ZASLÁNY POŠTOU SPOLEČNĚ S RFID NÁRAMKEM.

Just like they promised The Rolling Stones are back where they belong, on the road with a number of massive concerts in May and June in UK, Ireland, France, Germany, Czech Republic & Poland.

Part two of the ‘STONES - NO FILTER’ tour, sponsored by Jeep®, sponsor of The Rolling Stones European tours since 2014, sees Mick Jagger, Keith Richards, Charlie Watts and Ronnie Wood continue on from their hugely successful sold out European trek in the autumn of last year.

The Rolling Stones will treat fans to a set list packed full of classics such as ‘Satisfaction’, ‘Paint It Black’, ‘Jumpin Jack Flash’ or ‘Brown Sugar’ but each night they will include a couple of unexpected tracks and randomly selected surprises from their formidable arsenal of songs. As always when the Rolling Stones come to town they will bring a spectacular production and state of the art stage design.

Presented by Serge Grimaux in colaboration with Bestsport and Concerts West.

TICKET PRICES (Inclusive of VAT):

NO FILTER STAGE PIT: 9,990 Kč
FRONT OF STAGE: 4,590 Kč
TRIBUNES RESERVED SEATS: 4,990 Kč
GENERAL ADMISSION: 1,990 Kč

THIS CONCERT WILL BE PRESENTED IN A COMMUNITY ENVIRONMENT LIKE NEVER BEFORE. EVERY PATRON WILL BE WEARING A RFID WRISTBAND ALLOWING THEM TO ACCESS THE EVENT SITE, TO ACQUIRE AND PAY FOR FOOD & BEVERAGES AND OTHER PRODUCTS OFFERED AT THE EVENT SITE, AND TO INTERACT WITH MEMBERS OF THAT UNIQUE COMMUNITY. MORE THEN A CONCERT WILL BE ATTENDING, IT WILL BE AN EVENT TO WHICH YOU WILL BE INVITED TO PARTICIPATE.

APPROXIMATELY ONE MONTH PRIOR TO THE CONCERT YOU WILL RECEIVE THE APPROPRIATE RFID WRISTBAND CORRESPONDING TO THE TYPE OF TICKET YOU HAVE BOUGHT. YOU WILL NEED TO WEAR A RFID WRISTBAND ON YOUR RIGHT WRIST TO ENTER THE EVENT SITE.

IT IS FORBIDDEN TO TRANSFERT A RFID WRISTBAND TO SOMEONE ELSE - TRANSFERRING A RFID WRISTBAND WILL MAKE IT INVALID.

MORE INFORMATION ON ALL THIS WILL BE COMMUNICATED TO YOU PRIOR TO THE EVENT BY VISITING WWW.ROLLINGSTONES.CZ AS WELL AS WHEN YOU WILL BE RECEIVING YOUR WRISTBANDS.

▼ Show More Information

Letiště Letňany
adress is not specified
04 July , Wednesday 15:00