The Dumplings Orkiestra | Kraków - 23.11.2017

THE DUMPLINGS ORKIESTRA 2017

23.11.2017
Klub Studio
Witolda Budryka 4, Kraków
(Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie)

Bilety:
49 zł ulgowe do 31.10 / od 1.11 cena 59 zł
55 zł normalne do 31.10 / od 1.11 cena 65 zł
online:
https://www.ebilet.pl/muzyka/pop/the-dumplings/
https://www.ebilet.pl/muzyka/pop/the-dumplings/



Po tegorocznym debiucie na scenie głownej Opener’a, zespół The Dumplings rusza w trasę w zupełnie nowym formacie.

W listopadzie odbędzie się seria wyjątkowych koncertów, podczas których do Justyny i Kuby dołączy skład żywych instrumentów: smyki, sekcja dęta i perkusja.

Będzie to jedyna okazja aby usłyszeć wszystkie znane utwory zespołu w aranżacjach, gdzie dobrze znana warstwa elektroniczna miesza się z klasyką.

“Pomysł zrodził się w momencie, w którym pierwszy raz zagraliśmy z orkiestrą przy projekcie NowOsiecka. Odświeżyliśmy wtedy nową aranżacją, piosenkę „Ach nie mnie jednej“. Pierwszy raz komponowaliśmy z myślą o żywym instrumentarium. Na samym koncercie w NOSPRze okazało się, że elektronika pięknie zgrywa się ze smykami, dęciakami... i wtedy pierwszy raz pomyśleliśmy o tym, że dobrym pomysłem byłoby przearanżowanie całego naszego repertuaru.

Dużo pracy i serca włożyliśmy wszyscy w ten projekt i bardzo liczymy na Waszą obecność!” - mówią Justyna i Kuba

▼ Show More Information

Budryka 4, Kraków, 37-470
Kraków
23 November , Thursday 19:00

More Events Nearby

 20 September , Thursday
 TAURON Arena Kraków, Kraków
 14 October , Sunday
 TAURON Arena Kraków, Kraków
 07 October , Sunday
 Kraków, Poland, Kraków
 30 September , Sunday
 Kraków, Poland, Kraków
 04 October , Thursday
 Tauron Arena Kraków, Kraków
 05 October , Friday
 Kraków, Poland, Kraków
 14 October , Sunday
 ICE Kraków Congress Centre, Kraków
 23 September , Sunday
 Skawina gmina, Poland, Skawina gmina
 13 October , Saturday
 Kraków, Poland, Kraków
 23 September , Sunday
 Skałki Twardowskiego, Zakrzówek, Kraków
 11 October , Thursday
 Klub Forty Kleparz, Kraków
 21 September , Friday
 Kolejowe Towarzystwo Kultury, Kraków
 06 October , Saturday
 COAPE Polska, Kraków
 29 September , Saturday
 Zamek Królewski w Niepołomicach, Niepołomice
 22 September , Saturday
 Kraków, Poland, Kraków
 29 September , Saturday
 Teatr Łaźnia Nowa, Kraków
 06 October , Saturday
 Zet Pe Te, Kraków
 05 October , Friday
 Kraków, Poland, Kraków
 30 September , Sunday
 Krakowski Klub Kajakowy, Kraków
 23 September , Sunday
 Saletyńskie Biuro Turystyczno-Pielgrzymkowe La Salette Travel, Kraków
 23 September , Sunday
 Saletyńskie Biuro Turystyczno-Pielgrzymkowe La Salette Travel, Kraków
 23 September , Sunday
 Kraków, Poland, Kraków
 23 September , Sunday
 Kraków, Poland, Kraków
 28 September , Friday
 Kampus Wielicki, Wieliczka
 29 September , Saturday
 Maloka Staniątki, Niepołomice
 29 September , Saturday
 Maloka Staniątki, Niepołomice
 03 October , Wednesday
 Laboratorium Aktywności Społecznej, Niepołomice