The Dumplings Orkiestra | Kraków - 23.11.2017

THE DUMPLINGS ORKIESTRA 2017

23.11.2017
Klub Studio
Witolda Budryka 4, Kraków
(Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie)

Bilety:
49 zł ulgowe do 31.10 / od 1.11 cena 59 zł
55 zł normalne do 31.10 / od 1.11 cena 65 zł
online:
https://www.ebilet.pl/muzyka/pop/the-dumplings/
https://www.ebilet.pl/muzyka/pop/the-dumplings/



Po tegorocznym debiucie na scenie głownej Opener’a, zespół The Dumplings rusza w trasę w zupełnie nowym formacie.

W listopadzie odbędzie się seria wyjątkowych koncertów, podczas których do Justyny i Kuby dołączy skład żywych instrumentów: smyki, sekcja dęta i perkusja.

Będzie to jedyna okazja aby usłyszeć wszystkie znane utwory zespołu w aranżacjach, gdzie dobrze znana warstwa elektroniczna miesza się z klasyką.

“Pomysł zrodził się w momencie, w którym pierwszy raz zagraliśmy z orkiestrą przy projekcie NowOsiecka. Odświeżyliśmy wtedy nową aranżacją, piosenkę „Ach nie mnie jednej“. Pierwszy raz komponowaliśmy z myślą o żywym instrumentarium. Na samym koncercie w NOSPRze okazało się, że elektronika pięknie zgrywa się ze smykami, dęciakami... i wtedy pierwszy raz pomyśleliśmy o tym, że dobrym pomysłem byłoby przearanżowanie całego naszego repertuaru.

Dużo pracy i serca włożyliśmy wszyscy w ten projekt i bardzo liczymy na Waszą obecność!” - mówią Justyna i Kuba

▼ Show More Information

Budryka 4, Kraków, 37-470
Kraków
23 November , Thursday 19:00

More Events Nearby

 01 March , Thursday
 Face and Body Institute, Kraków
 05 March , Monday
 Kraków, Poland, Kraków
 15 March , Thursday
 Prozak 2.0, Kraków
 11 March , Sunday
 Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego, Kraków
 28 February , Wednesday
 TAURON Arena Kraków, Kraków
 04 March , Sunday
 TAURON Arena Kraków, Kraków
 15 March , Thursday
 Kino Pod Baranami, Kraków
 24 March , Saturday
 Tauron Arena Kraków, Kraków
 10 March , Saturday
 Klub Studio, Kraków
 11 March , Sunday
 ICE Kraków Congress Centre, Kraków
 21 March , Wednesday
 Stadion Miejski w Krakowie, Kraków
 25 March , Sunday
 Klub Studio, Kraków
 02 March , Friday
 Klub Studio, Kraków
 08 March , Thursday
 Krakdent Międzynarodowe Targi Stomatologiczne, Kraków
 03 March , Saturday
 TAURON Arena Kraków, Kraków
 10 March , Saturday
 Best Western Efekt Express Kraków Hotel, Kraków
 23 March , Friday
 Klub Studio, Kraków
 10 March , Saturday
 Skład Długa, Kraków
 09 March , Friday
 Zet Pe Te, Kraków
 10 March , Saturday
 Klub Studencki Kwadrat, Kraków
 09 March , Friday
 Prozak 2.0, Kraków
 09 March , Friday
 ToTu Klub, Kraków
 18 March , Sunday
 Klub Studencki Kwadrat, Kraków
 15 March , Thursday
 Zet Pe Te, Kraków
 17 March , Saturday
 Klub Studencki Kwadrat, Kraków
 03 March , Saturday
 Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego, Kraków
 10 March , Saturday
 TAURON Arena Kraków, Kraków
 20 March , Tuesday
 Klub Studio, Kraków
 12 March , Monday
 Pauza In Garden, Kraków
 13 March , Tuesday
 RevoltCustoms, Kraków
 24 March , Saturday
 Arteteka, Kraków
 01 March , Thursday
 Prozak 2.0, Kraków
 28 February , Wednesday
 Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego, Kraków
 27 February , Tuesday
 Wyższa Szkoła Europejska, Kraków
 17 March , Saturday
 Klub Studio, Kraków
 04 March , Sunday
 Stara Zajezdnia Kraków, Kraków