The Dumplings Orkiestra | Kraków - 23.11.2017

THE DUMPLINGS ORKIESTRA 2017

23.11.2017
Klub Studio
Witolda Budryka 4, Kraków
(Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie)

Bilety:
49 zł ulgowe do 31.10 / od 1.11 cena 59 zł
55 zł normalne do 31.10 / od 1.11 cena 65 zł
online:
https://www.ebilet.pl/muzyka/pop/the-dumplings/
https://www.ebilet.pl/muzyka/pop/the-dumplings/



Po tegorocznym debiucie na scenie głownej Opener’a, zespół The Dumplings rusza w trasę w zupełnie nowym formacie.

W listopadzie odbędzie się seria wyjątkowych koncertów, podczas których do Justyny i Kuby dołączy skład żywych instrumentów: smyki, sekcja dęta i perkusja.

Będzie to jedyna okazja aby usłyszeć wszystkie znane utwory zespołu w aranżacjach, gdzie dobrze znana warstwa elektroniczna miesza się z klasyką.

“Pomysł zrodził się w momencie, w którym pierwszy raz zagraliśmy z orkiestrą przy projekcie NowOsiecka. Odświeżyliśmy wtedy nową aranżacją, piosenkę „Ach nie mnie jednej“. Pierwszy raz komponowaliśmy z myślą o żywym instrumentarium. Na samym koncercie w NOSPRze okazało się, że elektronika pięknie zgrywa się ze smykami, dęciakami... i wtedy pierwszy raz pomyśleliśmy o tym, że dobrym pomysłem byłoby przearanżowanie całego naszego repertuaru.

Dużo pracy i serca włożyliśmy wszyscy w ten projekt i bardzo liczymy na Waszą obecność!” - mówią Justyna i Kuba

▼ Show More Information

Budryka 4, Kraków, 37-470
Kraków
23 November , Thursday 19:00

More Events Nearby

 30 June , Saturday
 Miasto Kraków, Kraków
 03 July , Tuesday
 Arena Kraków, Kraków
 03 July , Tuesday
 TAURON Arena Kraków, Kraków
 03 July , Tuesday
 TAURON Arena Kraków, Kraków
 26 June , Tuesday
 TAURON Arena Kraków, Kraków
 26 June , Tuesday
 TAURON Arena Kraków, Kraków
 03 July , Tuesday
 TAURON Arena Kraków, Kraków
 26 June , Tuesday
 Impact Festival, Kraków
 01 July , Sunday
 TAURON Arena Kraków, Kraków
 27 June , Wednesday
 Klub Studio, Kraków
 12 July , Thursday
 Kryspinów - Ośrodek "Nad Zalewem", Liszki
 16 July , Monday
 Klub Studencki Kwadrat, Kraków
 01 July , Sunday
 TAURON Arena Kraków, Kraków
 06 July , Friday
 Kraków, Poland, Kraków
 01 July , Sunday
 TAURON Arena Kraków, Kraków
 29 June , Friday
 LOFToDANCE Łukasz Raś, Kraków
 22 July , Sunday
 Kraków, Poland, Kraków
 25 June , Monday
 Kraków, Poland, Kraków
 03 July , Tuesday
 TAURON Arena Kraków, Kraków
 25 June , Monday
 Maczuga Herkulesa, Pieskowa Skała
 19 July , Thursday
 kantYnaZłombol, Kraków
 01 July , Sunday
 TAURON Arena Kraków, Kraków
 21 July , Saturday
 Kraków, Poland, Kraków
 19 July , Thursday
 Akademia Wychowania Fizycznego im. Bronisława Czecha w Krakowie, Kraków
 01 July , Sunday
 Kraków, Poland, Kraków
 30 June , Saturday
 Grill - (parking NCK) - Kraków, Nowa Huta, Kraków
 07 July , Saturday
 Com-Com Zone Nowa Huta, Kraków
 20 July , Friday
 Kraków, Poland, Kraków
 18 July , Wednesday
 Kraków, Poland, Kraków
 28 June , Thursday
 Kraków, Poland, Kraków
 08 July , Sunday
 Małopolskie Stowarzyszenie Nordic Walking, Dobczyce
 06 July , Friday
 Kraków, Poland, Kraków
 14 July , Saturday
 Złoty Most, Kraków
 12 July , Thursday
 Łagiewniki, Poland, Łagiewniki
 29 June , Friday
 Kraków, Poland, Kraków