Tas presents: Kuba Sojka Live

Naładowani niesamowitą energią po grudniowych wydarzeniach, nie zamierzamy spuszczać z tonu. Z ogromną przyjemnością pragniemy Was zaprosić na niebanalną imprezę w rytmie 4x4.

Tej nocy Pijaną Czaplę odwiedzi jeden z głośniejszych polskich producentów ostatnich lat. Stały bywalec największych polskich

klubów i festiwali - Kuba Sojka. Podczas niezwykle dynamicznych i żywiołowych Live Act’ów, Kuba prezentuje bardzo szeroki zakres umiejętności. Jego ostatni występ w legendarnym niemieckim Tresorze zebrał znakomite recenzje, a sam artysta nie ogranicza się tylko do tworzenia. Kuba za pomocą swojej twórczości chce zachęcić ludzi do szukania nowych brzmień oraz estetyki w muzyce.
Jesteśmy pewni, ze ten Live Act będzie jednym z większych tegorocznych wydarzeń w naszym mieście.

Oprócz gościa z Mysłowic usłyszycie dwóch zasłużonych lecz dawno nie słyszanych artystów.

Sosnadenz, mimo długiej absencji na olsztyńskiej scenie, sumiennie i systematycznie pracuje nad swoimi produkcjami. Jego charakterystyczne „brudne” brzmienie i ogromna energia to niepodrabialny znak rozpoznawczy, oraz najlepsze zaproszenie jakie możemy Wam wysłać.

Ponadto wystąpi doświadczony i bardzo dawno niesłyszany Dese. Wielbiciel czarnych płyt, które skrupulatnie zbierał do szuflady, w końcu będzie miał okazje zaprezentować się szerszej publice.

Tradycyjnie już, całość muzyczną klamrą zepnie kolektyw TAS.

Zacznijmy ten rok z przytupem!

Kuba Sojka aka Psi-Acoustic (C&C Bookings)
SosnaDenz
Dese
TAS

20.01.2018|Pijana Czapla|Entry:15|Start:23

ZAPRASZAMY!

▼ Show More Information

ul. Górna 1
Olsztyn
20 January , Saturday 23:00

More Events Nearby

 31 December , Monday
 Olsztyn, Poland, Olsztyn
 31 December , Monday
 Auto-Kurs, Olsztyn
 31 December , Monday
 ktmsklep.pl - wszystko dla Ciebie i Twojego KTM, Olsztyn
 31 December , Monday
 Olsztyn, Poland, Olsztyn