Szkolenie - karabin AR poziom 1

Zapraszamy serdecznie na szkolenie strzeleckie - karabin AR poziom 1 na strzelnicę POLIGON w miejscowości Zapady pod Skierniewicami.

Precyzyjne strzelanie statyczne oraz elementy strzelania dynamicznego. Pozycje low-ready, high-ready, stabilna postawa strzelecka, poprawne ściąganie języka spustowego

i wykorzystywanie resetu, praca na bezpieczniku… te i wiele innych zagadnień nie będą Ci obce po odbyciu tego szkolenia.

AR uważany jest za jeden z najbardziej wygodnych i ergonomicznych systemów broni strzeleckiej. My bardzo go lubimy nie tylko za wygodę użytkownia, ale też za celność i niezawodność. Podczas tego szkolenia uczymy solidnych podstaw i dobrych nawyków, stanowiących niezbędną podstawę do dalszej, bardziej zaawansowanej, pracy z bronią.

Szkolenie współprowadzi były operator JW GROM, dla którego AR był przez lata postawowym narzędziem pracy.

Bio instruktora:
Oficer rezerwy, absolwent Wyższej Szkoły Wojsk Zmechanizowanych we Wrocławiu, Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Częstochowie oraz SGH w Warszawie, 22 lata służby w Siłach Specjalnych. Operator Jednostki Wojskowej GROM. Twórca i były D-ca pierwszej Grupy Przewodników Psów Bojowych JW GROM, uczestnik misji w Iraku i Afganistanie. Instruktor technik antyterrorystycznych, spadochroniarstwa, strzelectwa, wspinaczki, samoobrony. Absolwent kursów antyterrorystycznych krajowych i zagranicznych, uczestnik oraz organizator kursów dedykowanych dla Jednostek Specjalnych Wojskowych oraz Policyjnych.

Opis szkolenia, przydatne informacje oraz lista potrzebnego sprzętu znajdują się na stronie http://ikem.pl/program-szkolen/szkolenie-karabin-poziom-1/ (polecamy się zapoznać).

Jeśli nie posiadasz własnej broni lub innego koniecznego sprzętu, nie ma problemu - napisz o tym w zgłoszeniu, a na pewno coś na to poradzimy.

Szkolenie odbywa się na świetnym i bardzo wygodnym obiekcie z szeroką osią 100m, która pozwala na "rozwinięcie skrzydeł" i sprawdzenie praktycznej celności Twojego AR. Oczywiście na czas szkolenia cała oś jest do naszej dyspozycji.

Szkolenie odbywa się niezależnie od warunków pogodowych, więc weź odpowiednie ubranie.

Organizator zapewnia:
- broń i amunicję (jeśli posiadasz własną - powiedz nam o tym)
- pozostały sprzęt (jeśli posiadasz własną - powiedz nam o tym)
- okulary ochronne, ochronniki słuchu
- ubezpieczenie NNW

Dojazd (autostradą A2 95km z Warszawy, 70km z Łodzi): http://ikem.pl/kalendarz-szkolen-i-imprez/szkolenie-2017-09-23/#dojazd

Cena: 500 PLN / 350 PLN (z własną bronią i amunicją)

Zgłoszenie uczestnictwa poprzez formularz na stronie http://ikem.pl/kalendarz-szkolen-i-imprez/szkolenie-2017-09-23/ lub mejlem pw@ikem.pl.

Jeśli masz pytania - pisz na stronie wydarzenia na Facebooku, wyślij email pw@ikem.pl lub skorzystaj z formularza kontatkowego na stronie http://ikem.pl/#kontakt

▼ Show More Information

, 96-126
Zapady
23 September , Saturday 10:00

More Events Nearby

 07 July , Saturday
 Szkoła Rzemiosła Survivalowego, Maków
 30 June , Saturday
 W Miejskiej KNIEI Katarzyna Mikulska, Maków
 22 June , Friday
 Zalew Tatar, Rawa Mazowiecka
 24 June , Sunday
 Brzeziny, Poland, Brzeziny
 30 June , Saturday
 Skierniewice, Skierniewice
 24 June , Sunday
 Łowicz, Łowicz
 25 June , Monday
 W Miejskiej KNIEI Katarzyna Mikulska, Maków
 24 June , Sunday
 Dom pod kasztanami, Skierniewice
 01 July , Sunday
 Tripol kebab & grill skierniewice, Skierniewice
 16 July , Monday
 Ranczo u Noego, Nieborów
 23 June , Saturday
 Maków, Poland, Maków
 17 July , Tuesday
 Rawa Mazowiecka, Poland, Rawa Mazowiecka