Szczecin jedzie na Warsaw Salsa Festival

El Sol Warsaw Salsa Festival to największe salsowe wydarzenie w Polsce, które ściąga do Warszawy najlepszych artystów z całego świata. Kolejny już rok z rzędu zostaliśmy oficjalnym partnerem, dzięki czemu mamy dla Was aż 10% rabat na wszystkie karnety! Dołącz do naszej grupy i zdobądź bilety w najniższych

cenach!


JAK WYGLĄDA FESTIWAL?

Na ponad 3 dni centrum kongresowe Sangate zamienia się w tętniące latynoskimi rytmami serce Europy. 6000 m kw powierzchni do tańca jest podzielonych na 9 sal, na których odbywa się ponad 150h zajęć na wszyskich poziomach zaawansowania. Każdy dzień kończy (lub w sumie zaczyna) ogromna impreza na 4 parkiety z pokazami gwiazd z całego świata i koncertami muzyki na żywo.


DLACZEGO WARTO JECHAĆ Z NAMI?

- Otrzymasz rabat 10%!
- Dostaniesz dostęp do tajnych informacji! Na czas trwania festiwalu zakładamy na Facebooku tajną grupę oraz tajny czat do komunikacji między członkami naszej pomarańczowej grupy.
- 100% pewności! Karnet otrzymujesz od razu na swoją skrzynkę mailową.
- Nie zginiesz w tłumie!
- Wspólny przejazd! Na kilka tygodni przed festiwalem sprawdzimy najlepszą opcję dojazdu.
- Zaopiekujemy się Tobą! Dołączając do grupy QS otrzymasz wsparcie przy ewentualnych formalnościach, pytaniach i kontakcie z organizatorem. Logistykę i sprawy organizacyjne zostaw nam.


JAK DOŁĄCZYĆ DO GRUPY QS?

Wybierz interesujący Cię pakiet i zostaw do siebie kontakt. W mailu prześlemy kod rabatowy, który następnie wykorzystasz podczas kupowania biletu. Proste jak budowa cepa! Karnet od razu otrzymasz mailem od organizatora - wydrukuj go i zabierz ze sobą na festiwal razem z dowodem osobistym. TA DA!

▼ Show More Information

Pocztowa 31/33, 70-360
Szczecin
08 November , Thursday 18:00

More Events Nearby

 31 January , Thursday
 Adoptuj albo podaj dalej Szczecin, Szczecin
 16 February , Saturday
 Szczecin, Poland, Szczecin