Sylvan Esso

kim?
ABD’li elektronik pop ikilisi

ne yaptı?
Indie-folk grubu Mountain Man üyesi Amelia Meath ve nam-ı diğer Made of Oak Nick Sanburn’ün bir araya gelmesiyle kuruldu. 2013’te ilk single “Hey Mami”yi, ardından 2014’te kendi adını taşıyan ilk albümlerini yayımladılar. “Hey Mami” 2014’te “Yılın Şarkısı”

seçildi. İlk canlı TV performanslarını, çok yakında dünyayı kasıp kavuracak sıradaki hitleri “Coffee” ile ‘The Tonight Show Starring Jimmy Fallon’da gerçekleştirdiler. Grup için ibreler artık büyük festivallerin ana sahnelerini gösteriyordu. Coachella, Austin City Limits, Lollapalooza, Primavera Sound gibi birçok dev festivali özgeçmişine özenle işleyen ikili, ikinci albüm ‘What Now’u geçtiğimiz yıl yayımladı. Bu albümle bir de “En İyi Dans/Elektronik Albümü” dalında Grammy adaylığını kapan sevimli ikiliyi bu aralar tutabilene aşk olsun. İstanbullu hayranlarıyla ilk defa buluşmak üzere Salon’dalar.

nasıl?
Duyduğunuz belki yepyeni bir ses olmayacak ama bir canlı performans belki de ilk defa bu kadar yüzünüzü güldürecek.

biletler
Ayakta 60 TL Öğrenci 50 TL

▼ Show More Information

Nejat Eczacıbaşı Binası, Sadi Konuralp Caddesi, No:5 Şişhane, 34433
Istanbul
29 May , Tuesday 21:30

More Events Nearby

 07 November , Wednesday
 Istanbul, Türkiye, Istanbul
 21 October , Sunday
 Taksim Meydanı,
 01 November , Thursday
 Beşiktaş Vodafone Arena Stadı, Besiktas
 21 October , Sunday
 Taksim Meydanı,
 11 November , Sunday
 15 Temmuz Şehitler Köprüsü, Istanbul
 20 October , Saturday
 SALON SAFİR, Umraniye
 11 November , Sunday
 15 Temmuz Şehitler Köprüsü, Istanbul
 21 October , Sunday
 Caddebostan Sahil, Istanbul
 30 October , Tuesday
 Babylon, Istanbul
 28 October , Sunday
 Mehmet Çakır Cultural and Sports Center, Çengelköy
 04 November , Sunday
 Dost Bisikletler Spor Kulübü, Istanbul
 18 October , Thursday
 Zeytinburnu Tekstil Piyasasi, Istanbul
 19 October , Friday
 1001 İstanbul, Istanbul
 19 October , Friday
 Wyndham Grand Istanbul Levent, Istanbul
 10 November , Saturday
 Kot kumaş alanlar 0538 874 91 62 Parti kot kumaş alanlar, Istanbul
 10 November , Saturday
 Beyaz Saray Davet & Balo Salonları, Istanbul
 08 November , Thursday
 Yenibosna "ilke Hastanesi", Istanbul
 06 November , Tuesday
 Parti kumaş alan firmalar 0535 718 61 13 ,İstanbul kumaş alan firmalar, Istanbul
 25 October , Thursday
 İstanbul Fuar Merkezi, Istanbul
 11 November , Sunday
 Çatalca Çilingoz, Istanbul
 10 November , Saturday
 Kot kumaş alanlar 0538 874 91 62 Parti kot kumaş alanlar, Istanbul
 06 November , Tuesday
 Kumaş alanlar 0535 718 61 13 kumaş alanlar istanbul, Istanbul
 06 November , Tuesday
 Kumaş alanlar 0535 718 61 13 kumaş alanlar istanbul, Istanbul
 18 October , Thursday
 Kumaş alanlar 05356519107, Istanbul
 31 October , Wednesday
 Kumaş alanlar 05356519107, Istanbul
 26 October , Friday
 Kumaş alanlar 05356519107, Istanbul
 27 October , Saturday
 Hagia Irene, Istanbul
 09 November , Friday
 Bosphours Bridge, Istanbul
 26 October , Friday
 Parça kumaş alanlar 05357186113, Istanbul
 06 November , Tuesday
 Kumaş alanlar 0535 718 61 13 kumaş alanlar istanbul, Istanbul
 22 October , Monday
 PDR Open Platform, Istanbul
 12 November , Monday
 TC MEB Ozel Leyla Inanir Kadikoy Guz Uzm ve Meslek Edindirme Kursu, Istanbul
 16 October , Tuesday
 Merter Tekstil Merkezi, Istanbul
 06 November , Tuesday
 Parti kumaş alan firmalar 0535 718 61 13 ,İstanbul kumaş alan firmalar, Istanbul
 26 October , Friday
 Zeytinburnu Tekstil Piyasasi, Istanbul
 06 November , Tuesday
 Kumaş alanlar 0535 718 61 13 kumaş alanlar istanbul, Istanbul