Susanne Sundfør / Olavshallen / Trondheim

Sundfør kommer endelig tilbake til Trondheim!

– På denne turneen vil jeg ta dere med til et alternativt univers. Jeg gleder meg veldig til å fortelle en historie dere aldri har hørt før. Jeg har med meg noen fantastiske musikere og teknikere, og sammen lover vi å ta dere med til en musikalsk drømmeverden,

forteller Susanne Sundfør om høstens kommende turné.

For anledningen gjør Susanne og hennes musikere en helt spesiell turné - på spillesteder med sittende publikum. De fem konsertene blir en sjelden mulighet til å oppleve en av våre aller største stjerner på noen av landets vakreste scener.

Konsertbilletter er i salg fredag 23.juni kl 10.00. Vær rask på labben dersom du ønsker billett - her blir det ingen ekstrakonserter!

▼ Show More Information

Kjøpmannsgata 44, 7011
Trondheim
30 September , Saturday 20:00

More Events Nearby

 26 December , Tuesday
 Studentersamfundet i Trondhjem, Trondheim
 28 December , Thursday
 Nidarosdomen / Nidaros Cathedral, Trondheim
 29 December , Friday
 Scandic Lerkendal, Trondheim
 14 January , Sunday
 Abakus, Trondheim
 27 December , Wednesday
 Skatval Samfunnshus, Stjørdal
 12 January , Friday
 Scandic Lerkendal, Trondheim
 12 January , Friday
 Knaus, Studentersamfundet i Trondhjem, Trondheim
 17 December , Sunday
 Pinsemenigheten Betel Trondheim, Trondheim
 29 December , Friday
 Kultursenteret ISAK, Trondheim
 20 December , Wednesday
 Melhushallen, Melhus
 23 December , Saturday
 Studentersamfundet i Trondhjem, Trondheim
 17 December , Sunday
 Vår Frue Church, Trondheim
 17 December , Sunday
 Dokkhuset Scene, Trondheim
 19 December , Tuesday
 Kunsthall Trondheim, Trondheim
 20 December , Wednesday
 ILA BRAINNSTASJON, Trondheim
 18 December , Monday
 Julemarkedet i Trondheim, Trondheim
 17 December , Sunday
 Barnefilmklubben i Trondheim, Trondheim
 20 December , Wednesday
 Melhus bedehus, Melhus
 30 December , Saturday
 Mojo Event Frimurerlogen, Trondheim
 17 December , Sunday
 NTNU Dragvoll Idrettssenter, Trondheim
 17 December , Sunday
 Pinsekirken Heimdal, Trondheim
 11 January , Thursday
 Ranheim Kirke, Ranheim
 06 January , Saturday
 Dokkhuset Scene, Trondheim
 19 December , Tuesday
 Verkstedhallen & Lobbyen, Trondheim
 17 December , Sunday
 Rockheim - Det nasjonale museet for populærmusikk, Trondheim
 18 December , Monday
 Frosta Church, Frosta
 17 December , Sunday
 Nidarosdomen / Nidaros Cathedral, Trondheim
 28 December , Thursday
 Antikvariatet, Trondheim
 19 December , Tuesday
 Nordby Gulv AS, Trondheim
 13 January , Saturday
 Nidelven Bar & Scene, Trondheim
 29 December , Friday
 ILA BRAINNSTASJON, Trondheim
 17 December , Sunday
 Trondheim Torg, Trondheim
 06 January , Saturday
 Folkets Hus, Ranheim, Trondheim
 11 January , Thursday
 Dokkhuset Scene, Trondheim
 08 January , Monday
 Trondheim Ju Jitsu Klubb, Trondheim
 07 January , Sunday
 Sluppen, Trondheim