Stress Off Festival - www.stressoff.pl

Festiwal Stress Off w Szczecinie to wydarzenie, którego długo brakowało na mapie rozwijającego się prężnie miasta. Od kwietnia 2018 to się zmieni.
Wraz z nadejściem wiosny ekipa entuzjastów chce obudzić mieszkańców Szczecina oraz okolic i zmotywować ich do świadomego zadbania o swoje zdrowie wykorzystując

alternatywne metody.
Festiwal tworzony jest również z myślą o wspólnym spotkaniu się i integracji ludzi o podobnych zainteresowaniach, a także dzieleniu się wiedzą, doświadczeniami i przemyśleniami, które w sposób praktyczny podnoszą jakość zdrowia w szerokim jego znaczeniu.
Biorąc udział w festiwalu dajesz sobie szanse poznania nowych obszarów pracy z ciałem, umysłem i duszą w celu ich integracji.
W ciągu 2 dni festiwalowych, podczas wielu wykładów i warsztatów, będzie okazja poznać cały szereg technik masażu, różne rodzaje pracy terapeutycznej oraz zmierzyć się z podstawami zdrowego odżywiania.
Nie zabraknie debaty tematycznej oraz spotkań terapeutami i coachem, którzy podzielą się wiedzą o wpływie umysłu na nasze zdrowie.
Ponieważ stawiamy na prelegentów praktyków, którzy na co dzień pracują technikami, które nam zaprezentują, jest możliwość kontynuowania szkoleń i zabiegów po festiwalu.

Szczegółowe informacje i zapisy już wkrótce na stronie www.stressoff.pl

SPRAWDŹ KTÓRE NARZĘDZIE JEST ODPOWIEDNIE DLA CIEBIE!!

Miejsce Festiwalu:
Szkoła podstawowa nr 54 mieszczącego się przy ulicy Generała Ludomiła Rayskiego 9 70-426 Szczecin

▼ Show More Information


Szczecin
21 April , Saturday 09:00

More Events Nearby

 31 December , Monday
 Kartell Club, Szczecin
 31 December , Monday
 Szczecin-Skolwin, Poland, Szczecin-Skolwin
 30 December , Sunday
 RetroKicks.pl - o butach i stylu w świecie sneakerhead'ów, Szczecin
 31 December , Monday
 Szczecin, Poland, Szczecin