Stilte AUB!

Een professioneel gezelschap repeteert voor de première van hun nieuwe productie. Er is slechts 1 probleem: tijd te kort. De regisseur is volledig in paniek en de grote première dreigt een ramp te worden. Als publiek zie je het eerste deel van hun productie maar liefst 3 keer: 1 keer op de generale,

1 keer vanuit de coulissen en bij de 100ste voorstelling, die uitdraait op complete chaos. In ieder geval: “Stilte aub” is een unieke kans om eens te kijken hoe het er in theater ‘echt’ aan toegaat in al zijn facetten.

▼ Show More Information

Predikherenlaan 53, 2500
Lier
27 April , Friday 20:00

More Events Nearby

 01 August , Wednesday
 De Schorre, Boom
 20 July , Friday
 Boom, Belgium, Boom
 15 August , Wednesday
 Antwerps Sportpaleis, Merksem
 15 August , Wednesday
 Antwerps Sportpaleis, Merksem
 26 July , Thursday
 Sfinks Mixed, Boechout
 19 July , Thursday
 The Day Before Tomorrow, Brasschaat
 11 August , Saturday
 Cirque@Taque (Officiële pagina), Antwerp
 07 August , Tuesday
 OLT Rivierenhof, Deurne
 21 July , Saturday
 Tomorrowland, Boom
 20 July , Friday
 Tomorrowland, Boom
 04 August , Saturday
 Museumnacht Antwerpen, Antwerp
 21 July , Saturday
 OLT Rivierenhof, Deurne
 17 August , Friday
 Worstenfeesten Vlimmeren, Vlimmeren
 10 August , Friday
 100 Km Dodentocht, Bornem
 20 July , Friday
 Tomorrowland, Boom
 04 August , Saturday
 KV Mechelen, Mechelen
 21 July , Saturday
 Borgerwood Festival, Borgerhout
 02 August , Thursday
 OLT Rivierenhof, Deurne
 22 July , Sunday
 Tomorrowland, Boom
 03 August , Friday
 Linkerwoofer, Antwerp
 05 August , Sunday
 Jour Tibour, Nijlen
 27 July , Friday
 Tomorrowland, Boom
 14 August , Tuesday
 OLT Rivierenhof, Deurne
 03 August , Friday
 ChiroWeekend Kapelle-op-den-Bos, Kapelle-op-den-Bos
 17 August , Friday
 Swing Wespelaar, Wespelaar
 25 July , Wednesday
 OLT Rivierenhof, Deurne
 10 August , Friday
 San Luce, Reet
 20 July , Friday
 Boom, Belgium, Boom
 04 August , Saturday
 Beachvolley Deluxe, Baal
 20 July , Friday
 Tomorrowland, Boom
 20 July , Friday
 Tomorrowland, Boom
 15 August , Wednesday
 Antwerps Sportpaleis, Merksem
 21 July , Saturday
 Magiq Spiegeltent, Antwerp
 27 July , Friday
 Tomorrowland, Boom
 21 July , Saturday
 Tomorrowland, Boom
 11 August , Saturday
 Chiro Brecht, Brecht