SRTG Rychnov - Joga

Jóga je mimo jiné naukou o umění vnitřního pozorování, na jehož základě se Nám odkrývá možnost nahlédnout skutečný stav. To je velmi úzce spojeno s nalézáním vnitřního klidu.

Naše "funkční" tréninky jsou někdy docela náročné a joga nám pomůže uvonit napětí a posunout nás zase o kousek dál.

▼ Show More Information

Havlíčkova 1718, 516 01
Rychnov nad Kneznou
03 April , Tuesday 16:15

More Events Nearby

 05 May , Saturday
 Sopotnice, Czech Republic, Sopotnice
 30 April , Monday
 Vodácko-turistické centrum RAMPA sport na řece Orlici, Tyniste nad Orlici
 05 May , Saturday
 Domov pod hradem Žampach, Zampach
 11 May , Friday
 Škoda Auto a.s. Kvasiny, Kvasiny
 05 May , Saturday
 Zamberk, Czech Republic, Zamberk
 05 May , Saturday
 Zamberk, Czech Republic, Zamberk
 11 May , Friday
 Kopečková pouť Letohrad (oficiální stránka), Letohrad
 11 May , Friday
 Bristol Letohrad, Letohrad
 06 May , Sunday
 Nove Mesto nad Metuji, Czech Republic, Nove Mesto nad Metuji
 05 May , Saturday
 Květinářství Mimosa, Holice, Holice
 28 April , Saturday
 Caffé V Zahradě, Holice
 30 April , Monday
 Na Hlubáku, Holice
 12 May , Saturday
 MaXim Holice - Party Hall, Holice
 19 May , Saturday
 Plundrovo rybářství, Dlouhonovice
 27 April , Friday
 Bristol Letohrad, Letohrad
 16 May , Wednesday
 Kubasova Chalupa, Sudislav nad Orlicí
 12 May , Saturday
 KČT Žamberk, Zamberk
 12 May , Saturday
 Eastway - Letní areál Vršovka, Vrsovka
 22 April , Sunday
 Hotel STUDÁNKA ****, Rychnov nad Kneznou
 11 May , Friday
 Škoda Auto a.s. Kvasiny, Kvasiny
 24 April , Tuesday
 ZUŠ Jaroslava Kociana, Ústí nad Orlicí, Ústí nad Orlicí
 18 May , Friday
 Apartmány na vršku, Horní Libchavy
 18 May , Friday
 Zieleniec Ski Arena, Duszniki Zdrój
 01 May , Tuesday
 Nápoje Pohoří Petrová, Pohori
 04 May , Friday
 Sklenářka, Kostelec nad Orlicí
 19 May , Saturday
 Zamberk, Czech Republic, Zamberk
 05 May , Saturday
 Zamberk, Czech Republic, Zamberk
 02 May , Wednesday
 Bar Bar Vysoké Mýto, Vysoké Mýto
 12 May , Saturday
 Bristol Letohrad, Letohrad
 24 April , Tuesday
 Knihovna Opočno, Opocno
 28 April , Saturday
 Dobruska, Czech Republic, Dobruska
 30 April , Monday
 Myslivecký spolek Lukavice Letohrad, Letohrad
 19 May , Saturday
 Vysoké Mýto, Czech Republic, Vysoké Mýto
 19 May , Saturday
 Jóga Rychnov Zen and Jo, Rychnov nad Kneznou
 20 May , Sunday
 Tyniste nad Orlici, Czech Republic, Tyniste nad Orlici