Spirituál kvintet & speciální host: Dagmar Pecková @ Sono Centrum: přidán druhý termín

Spirituál kvintet je jedna z prvních českých folkových skupin, která byla založena už v roce 1960. Stála na pódiích spolu s Pete Seegerem, prezidenty Václavem Havlem a G. H. W. Bushem, hrála pro prezidenta Billa Clintona a první dámy mnoha států. Hraje již 50 let pro posluchače všech věkových kategorií

doma i v zahraničí.

--

Dagmar Pecková je renomovaná operní a koncertní pěvkyně. Již během studií byla sólistkou operety v Plzni a v Hudebním divadle v Karlíně. Po dvou letech v operním studiu v Dráždanech byla v roce 1987 angažována jako sólistka drážďanské Semperovy opery. O rok později odchází a stává se sólistkou Státní opery v Berlíně. Od počátku své pěvecké kariéry úzce spolupracuje s prof. Antonií Denygrovou, dlouholetou sólistkou ND a Státní opery. Dnes je Dagmar Pecková hostem předních evropských operních scén – Stuttgart, Berlín, Drážďany, Basilej, Paříž, Hamburk, Londýn nebo Lausanne.

Ve své koncertní činnosti se Dagmar Pecková reprezentuje bohatým repertoárem od klasiky až po díla předních současných skladatelů. Je častým hostem České filharmonie, se kterou se zúčastnila turné po Japonsku, Jižní Koreji a Hongkongu pod vedením Jiřího Bělohlávka a turné po Anglii pod vedením Libora Peška.

2.4.: https://goout.cz/cs/listky/spiritual-kvintet+host-dagmar-peckova/ccj/
3.4.: https://goout.cz/cs/listky/spiritual-kvintet+host-dagmar-peckova/dwj/
recepce hotelu Sono Centrum 24 hod denně

▼ Show More Information

Veveří 113, 616 00
Brno
02 April , Saturday 20:00

More Events Nearby

 07 January , Monday
 Brno, Czech Republic, Brno
 18 December , Tuesday
 SONO Music Club, Brno
 24 December , Monday
 Slavkov U Brna, Czech Republic, Slavkov u Brna