Spektakl "Szalone nożyczki"

„Szalone nożyczki” to wyjątkowy projekt teatralny tworzony przez pasjonatów teatru, entuzjastów i profesjonalistów w jednym.
Punktem wyjścia jest kultowy scenariusz pt. „Szalone nożyczki” – utwór ten grany jest w najlepszych teatrach komediowych świata już od ponad pięćdziesięciu lat. Nie bez powodu

znalazł się w Księdze Rekordów Guinnessa.
Energiczny i przebojowy fryzjer prowadzi salon w lokalu wynajętym od Pani Izabeli. Kiedy artysta fryzur zajmuje się całą plejadą barwnych charakterów, dochodzi do morderstwa – właścicielka lokalu nie żyje. W salonie przebywa inspektor policji, który zamyka salon i rozpoczyna śledztwo, a jego świadkami zostają – UWAGA! – widzowie. Właśnie ich spostrzeżenia i decyzje, związane z bohaterami, wpłyną na ostateczne zakończenie sprawy. Ten spektakl nigdy nie kończy się tak samo! Jest magnetyczny, elektryzujący i uwielbiany przez publikę całego świata.

Obsada:
Krzysztof Ibisz/Lesław Żurek
Ula Dębska/Joanna Kupińska
Dominika Gwit
Alan Andersz
Maciej Wilewski/Michał Piróg
Leszek Stanek

Czas trwania spektaklu - 2 godziny.
Cena biletów: 80 zł

Indywidualnie bilety można nabyć w Sochaczewskim Centrum Kultury przy ul. Żeromskiego 8 lub na stronie internetowej: www.biletyna.pl. Zamówienia zbiorowe przyjmowane są pod nr tel.: 608-785-994.

▼ Show More Information

ul. 15 Sierpnia 83, 96-500
Sochaczew
27 January , Saturday 19:00

More Events Nearby

 15 December , Saturday
 Sochaczew gmina, Poland, Sochaczew gmina
 01 December , Saturday
 Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Żyrardowie im. psa Kazana, Zyrardow
 20 December , Thursday
 Miasto Sochaczew, Sochaczew