SPARKcamp #17

Po zimowej przerwie zapraszamy Was 22 lutego 2018 roku (czwartek) o godz. 18.00 do Minibrowar Kowal, gdzie odbędzie się 17. edycja SPARKcamp Koszalin.

Impreza jest darmowa i ma charakter otwarty. Może w niej uczestniczyć każdy zainteresowany. Nie kasujemy za wejściówki i nie selekcjonujemy wchodzących.

Prosimy

jednak o rejestrację https://sparkcamp17.evenea.pl/

Rejestracja ułatwia nam jedynie organizację spotkań oraz upoważnia każdą zarejestrowaną osobę do odebrania bonusu ufundowanego przez naszych sponsorów!

Tradycyjnie, w przyjaznej i luźnej atmosferze podyskutujemy o IT i mediach cyfrowych. Organizatorzy zaprosili doświadczonych prelegentów gotowych podzielić się swoją wiedzą. Brakuje tylko Ciebie!

Tym razem posłuchamy jak przeprowadzić skuteczny rebranding miasta czy gminy. Marcin Zgórski z Rio Creativo - słupskiego studia brandingowego przedstawi temat: Miasto to nie firma, ale też potrzebuje brandingu. To właśnie firma Rio Creativo jest odpowiedzialna za rebranding Słupska i przygotowała także nowe logo Koszalin Centrum Pomorza. Jeśli chcecie dowiedzieć się, jak przebiega taki proces to wpiszcie sobie datę najbliższego SPARKcampu do kalendarzy.

Dowiemy się również o najnowszym trendzie na globalnym rynku zakupów internetowych - Rozszerzonej Rzeczywistości (Augmented Reality). Rozszerzona Rzeczywistość będzie wkrótce obecna w różnych gałęziach gospodarki. Podczas prelekcji poznamy wszechstronne zastosowanie, jakie znajduje AR w aplikacjach mobilnych, które oferuje firma Xi4G.

Na koniec dowiemy się, jak zaplanować i wdrożyć dobre praktyki zapobiegania nadużyciom teleinformatycznym w organizacji. Dariusz Łydziński w swoim wystąpieniu podpowie, jak identyfikować zagrożenia pochodzące z cyberprzestrzeni oraz jak reagować na incydenty naruszenia bezpieczeństwa teleinformatycznej infrastruktury.

Współorganizatorem SPARKcamp#17 jest Techklub Koszalin

Oto Sponsorzy najbliższego SPARKcampu:

- GlobalLogic Poland
- spotkanie współfinansowane jest ze środków Gminy Miasta Koszalin

Organizatorzy SPARKcamp
Stowarzyszenie SPARK

▼ Show More Information

ul. Grunwaldzka 1A, 75-241
Koszalin
22 February , Thursday 18:00

More Events Nearby

 02 February , Saturday
 Koszalin, Poland, Koszalin
 01 February , Friday
 Koszalin, Koszalin
 14 February , Thursday
 Hala Widowiskowo-Sportowa Koszalin, Koszalin