Šokio spektaklis „Emocijos“

Gyventi reiškia džiaugtis ir nusivilti, trokšti ir bijoti, apstulbti ir nieko nebesitikėti, mėgautis ir sielvartauti, gėdytis ir didžiuotis – patirti tai visu kūnu nuo kojų pirštų iki plaukų galiukų. Šis šokio spektaklis - tai jausmų šventė, kviečianti žiūrovą atsitraukti nuo paviršutiniško pozityvumo,

mandagaus šaltumo, racionalumo ir pasinerti į spalvingą emocijų pasaulį, kurį scenoje kurs flamenko šokėjos Beata Molytė ir Greta Seiliūtė. „Emocijose“ pinsis juokas ir ašaros, o širdis plaks stipriau neleisdama pamiršti, jog gyventi - reiškia jausti.

Apie flamenką

Vienas ryškiausių flamenko bruožų - gili emocijų raiška. Flamenkas tiek individualus, tiek bendruomeniškas: atlikėjai scenoje intensyviai išgyvena savo vidines būsenas ir kartu atvirai dalinasi jomis su žiūrovais, kurie irgi dalyvauja pasirodyme plodami ir palaikydami šūksniais „Ole!“, „Eso es!“, „Guapa!“. Spektaklyje skirtingas emocijas atskleis jas taikliausiai įkūnijantys flamenko šokio ir muzikos stiliai.

Apie šokėjas

Beata Molytė - viena žymiausių šalies balerinų, flamenko šokėja, „Auksinio scenos kryžiaus“ laureatė ir daugkartinė nominantė, sukūrusi įsimintinus vaidmenis Anželikos Cholinos, Agnijos Šeiko, Aušros Krasauskaitės ir kitų choreografų spektakliuose.

Greta Seiliūtė - B. Molytės mokinė ir jauna flamenko šokio profesionalė ir mokytoja. Šio meno žinias penkerius metus gilina meistriškumo kursuose, studijavo flamenko sostinėje Sevilijoje esančioje prestižinėje flamenko mokykloje Fundacion Christina Heeren de Arte Flamenco.

Idėjos autorė, choreografė: Beata Molytė
Šokėjos: Beata Molytė, Greta Seiliūtė
Trukmė: 40 min

Bilietai: www.internetu.lt
Data: balandžio 22 d., 18 val.
Vieta: Klaipėdos dramos teatras, Teatro g. 2, Klaipėda

Organizatorius: Beatos Molytės baleto mokykla
Partneris: Šokio teatras PADI DAPI Fish

▼ Show More Information

Teatro g. 2, LT-91247
Klaipeda
22 April , Sunday 18:00

More Events Nearby

 14 December , Friday
 Švyturio arena, Klaipeda