Sloopcongres 2018

Aannemingsbedrijf; “Rammen met die handel” presenteert; het Sloopcongres 2018!
Voor al uw renovaties, verbouwingen en sloopwerken op hoog tempo en tot diep in de nacht!

PROGRAMMA:

Area 1 - Shockwaves
Radical Redemption
D-Sturb
Rebelion
Aggressive Act (LIVE)
D-Sturb vs Radical Redemption
Sub Sonik

vs RVAGE
High Voltage
Ncrypta vs Unresolved
Enemy Contact
MC Nolz

Area 2 – Hardcore Vibes XL
Evil Activities
F-Noize
Black Flowers
Andy the Core
Chaotic Hostility
Igneon System
Spitnoise
Bazzy vs Teaser
MC Syco

Area 3 – We Love Freestyle
Mark With A K
Panic
Outsiders
Freestyle Maniacs
JDA
Rät ’n Frikk
Affix vs Anna Crystal
MC Rems

Area 4 – Work in Progress
Kritec
The Victim
Core-Maniac
Buddy Knepper
D-Master
Raw Raver

TICKETS

Tickets voor het Sloopcongres 2018 zijn vanaf nu verkrijgbaar.
Snoeiticket (earlybird = beperkt verkrijgbaar!) € 19,95
Sloopticket (regular) € 25,50
Ticketlink: http://bit.ly/sloopcongres2018

INFO

Locatie: Time Out uitgaanscentrum, Handelseweg 11 - Gemert
Tijd: 22:00 - 05:00u
Minimum leeftijd: Het sloopcongres is toegankelijk vanaf 16 jaar.

#sloopcongres2018

▼ Show More Information

Handelseweg 11, 5423 SB
Gemert
09 March , Friday 22:00

More Events Nearby

 29 June , Friday
 WiSH Outdoor, Beek
 14 July , Saturday
 Aquabest, Best
 28 June , Thursday
 Jera On Air, Ysselsteyn
 14 July , Saturday
 IJssportcentrum Eindhoven, Eindhoven
 07 July , Saturday
 Outlands Festival, Vierlingsbeek
 07 July , Saturday
 Fuse StreetRock, Bakel
 30 June , Saturday
 Eindhoven City, Eindhoven
 26 June , Tuesday
 Effenaar, Eindhoven
 29 June , Friday
 Karpendonkse Plas, Eindhoven
 26 June , Tuesday
 Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
 06 July , Friday
 E.S.R. Thêta, Eindhoven
 30 June , Saturday
 Kasteeltuin Geldrop, Geldrop
 29 June , Friday
 Fontys Hogeschool Communicatie (FHC), Eindhoven
 30 June , Saturday
 Vd Akker, Best
 07 July , Saturday
 Club Broadway, Erp
 29 June , Friday
 World BBoy Classic, Eindhoven
 01 July , Sunday
 De Cacaofabriek, Helmond
 30 June , Saturday
 Kermis America, America
 23 June , Saturday
 Dynamo, Eindhoven
 07 July , Saturday
 Someren (plaats),
 22 June , Friday
 Centrum Boxmeer, Boxmeer
 29 June , Friday
 Kermis Best, Best
 24 June , Sunday
 Beursgebouw Eindhoven, Eindhoven
 01 July , Sunday
 Manege de Witte vallei, Heusden
 24 June , Sunday
 Raceway Venray, Vredepeel
 08 July , Sunday
 Kermis Ysselsteyn, Ysselsteyn
 29 June , Friday
 Mosaique Bergen, Nieuw-Bergen
 24 June , Sunday
 Aquabest, Best
 25 June , Monday
 Effenaar, Eindhoven
 22 June , Friday
 Bourgondisch voetbaltoernooi Gemert, Gemert
 30 June , Saturday
 Strijp-S, Eindhoven
 06 July , Friday
 Vakantiepark de Bergen Wanroij, Wanroij
 06 July , Friday
 Kermis Ysselsteyn, Ysselsteyn
 01 July , Sunday
 Uden, Netherlands, Uden
 23 June , Saturday
 Mill at the park, Mill
 22 June , Friday
 Lunenburg, Loosbroek