Skyforger koncerts Metenis '18

Sestdien, 24. februārī Skyforger uzdārdinās ar 'smago' programmu ikgadējos alus un folkloras svētkos "Metenis 2018"!

Metenis ir seno baltu cilšu pavasara gaidīšanas svētki, ko pavada līksmība par ziemas beigu sākumu. Jau ceturto gadu alus darbnīca Labietis līdz ar kolēģiem no citām mazajām alus darītavām,

kā arī folkloras māksliniekiem un mūziķiem aicina visus šos senos svētkus nosvinēt Rīgas centrā - Aristida Briāna ielas 9 rajonā!

Kā kārtīgām dzīrēm pienākas, visu notikumu pavadīs dzīvās mūzikas priekšnesumi - SKYFORGER, GRODI, VILKAČI, OBELIJA, IMANTA DIMANTA, GARATAKA u.c.

Šogad Metenis pulcēs 20 izcilas alus darītavas no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Norvēģijas, Zviedrijas, Nīderlandes un Krievijas. Alu būs iespējams baudīt kopā ar mūsdienīgi apspēlētu tradicionālo Meteņu virtuvi.

Uz doto brīdi apstiprināto ārzemju amatalus darītavu saraksts - AFBrew (RU), Bakunin (RU), Cervisiam (NO), Dundulis (LT), Brouwerij Kees (NL), Oedipus Brewing (NL), Põhjala Brewery (EST), Pühaste Brewery (EST), Sakiškių alus (LT), Stockholm Brewing Co. (S), Tanker Brewery (EST). Šogad atsevišķs puspagrabs būs veltīts arī spilgtākajām pašmāju darītavām, kurā saimniekos Alķīmiķis, Alus darītava "Viedi", IndieJānis, Nurme, Malduguns, Valmiermuižas alus darītava, “Ziemeļu enkurs” alus darītava, Kolnasātas alus, kā arī Labietis.

Sestdien līdz saulrietam paredzēta arī īpaša programma tiem, kas alu vēl nedzer.

Vienas dienas biļete pieaugušajiem 20eur (glāze, aproce un 8 žetoni), divu dienu biļete 30eur (glāze katru dienu, aproce un 15 žetoni).

Pieteikties un lielāks apraksts par pasākumu: http://www.facebook.com/events/731553487035787/

▼ Show More Information

Aristida Briāna iela 9, LV1011
Riga
24 February , Saturday 14:00

More Events Nearby

 23 November , Friday
 Rīgas Teikas vidusskola, Riga
 30 November , Friday
 Rīgas Latviešu biedrība, Riga
 30 November , Friday
 Riga, Latvia, Riga
 07 December , Friday
 Forum Cinemas LV, Riga
 30 November , Friday
 DevTernity, Riga
 01 December , Saturday
 DevTernity, Riga
 17 December , Monday
 Riga, Latvia, Riga