Skifest i Kollen - FIS World Cup Nordic

Velkommen til Skifest i Holmenkollen 10. og 11. mars 2018!

BILLETTER TIL SALGS OKTOBER 2017.

Bare 2 uker etter at skistjernene har kommet hjem fra

OL i Pyeongchang kan du oppleve dem på hjemmebane!

Hold av helgen allerede nå, og gled deg til å heie fram våre aller beste i langrenn, hopp og kombinert

▼ Show More Information

Kongeveien 5, 0787
Oslo
10 March , Saturday 09:30

More Events Nearby

 01 January , Tuesday
 Oslo, Norway, Oslo
 13 December , Thursday
 Oslo Spektrum Arena, Oslo
 14 December , Friday
 Rockefeller / John DEE / Sentrum Scene, Oslo
 21 December , Friday
 Chat Noir Teater, Oslo
 15 December , Saturday
 Parkteatret, Oslo
 08 January , Tuesday
 Rockefeller / John DEE / Sentrum Scene, Oslo
 26 December , Wednesday
 Nesodden Naprapati, Nesoddtangen
 04 January , Friday
 Holmenkollen, Norway, Holmenkollen
 21 December , Friday
 Bærum Kulturhus, Sandvika
 19 December , Wednesday
 Asker kulturhus, Asker
 16 December , Sunday
 Sandvika Storsenter, Sandvika
 23 December , Sunday
 Sandvika Storsenter, Sandvika
 16 December , Sunday
 Sandvika Storsenter, Sandvika
 22 December , Saturday
 Sandvika, Norway, Sandvika
 16 December , Sunday
 Bryn Senter, Oslo