Setkání s Jaroslavem Duškem

S Jardou Duškem o zážitcích ze školy, výchově a vzdělávání

Srdečně Vás zveme na odpolední setkání s Jaroslavem Duškem, se kterým budeme besedovat na téma vzdělávání a výchova.
Výtěžek bude věnován na dobročinné účely.

Vstupné
- předprodej: 230 Kč (pro 1 os.)
-> koupíte na www.festival-vina.cz

▼ Show More Information

Žižkova 249, 39001
Tábor
03 May , Thursday 15:00

More Events Nearby

 26 May , Saturday
 Areál Monínec, Sedlec - Prčice
 16 June , Saturday
 Sobeslav, Czech Republic, Sobeslav
 26 May , Saturday
 CESTA, Tábor
 22 June , Friday
 Ztracené údolí, Malsice
 26 May , Saturday
 Areál Monínec, Sedlec - Prčice
 26 May , Saturday
 Areál Monínec, Sedlec - Prčice
 10 June , Sunday
 Areál Monínec, Sedlec - Prčice
 27 May , Sunday
 Areál Monínec, Sedlec - Prčice
 08 June , Friday
 CODA, Tábor
 01 June , Friday
 Areál Monínec, Sedlec - Prčice
 23 June , Saturday
 Skrýchov u Malšic, Czech Republic, Skrýchov u Malšic
 13 June , Wednesday
 Městská knihovna Tábor, Tábor
 15 June , Friday
 Kemp Cihelna, Bechyne
 01 June , Friday
 Kemp U Sloupu, Dráchov
 26 May , Saturday
 Areál Monínec, Sedlec - Prčice
 15 June , Friday
 Kemp Plovárna Soběslav, Sobeslav
 12 June , Tuesday
 Marina Orlík, Milevsko
 16 June , Saturday
 Aeroklub Tábor, Sezimovo Ústí
 23 June , Saturday
 Tábor, Czech Republic, Tábor
 16 June , Saturday
 Hospůdka na hřišti, Tucapy
 16 June , Saturday
 Želeč, Czech Republic, Zelec
 09 June , Saturday
 Dům kultury Milevsko, Milevsko