Seminarium wiary z Marcinem Zielińskim

- szukasz swego miejsca w życiu?
- chciałbyś pogłębić swoją wiarę?
- nie wiesz, kim jesteś, ani dokąd w życiu iść?
- lub wprost przeciwnie: masz sprecyzowany plan i chciałbyś Bożego wsparcia?
- nie rozumiesz Kościoła albo przeciwnie: kochasz go?
- chciałbyś po prostu posłuchać, zapytać, porozmawiać?

Skorzystaj

z wyjątkowej szansy jaką jest „Seminarium wiary z Marcinem Zielińskim”.

Marcin Zieliński i Kasia Mikulska pojawili się na naszych rekolekcjach szkolnych. Po kilku zdaniach ich świadectwa czuć było, że tam jest coś więcej. Spotkali Boga, doświadczyli Jego miłości, zmienili swoje życie i teraz o tej miłości chcą opowiedzieć światu. Są ludźmi szczęśliwymi. Pomagają innym wejść na drogę osobistej i uszczęśliwiającej relacji z Panem Bogiem.

Marcin Zieliński jest znanym w Polsce i za granicą charyzmatykiem. Posługuje głównie modlitwą o uzdrowienie. Jest młodym i sympatycznym człowiekiem, który zrezygnował z pasji sportowej, by służyć Bogu. Teraz Pan Bóg spełnia jego marzenia.

„Seminarium wiary” to cykl sześciu spotkań, odbywanych raz w tygodniu. Pierwsze spotkanie już w środę 4 kwietnia. Każdy jest zaproszony: nawrócony i nienawrócony, święty i grzesznik, człowiek szukający Boga i taki, co chciałby jedynie z ciekawości trochę posłuchać.
To seminarium jest dla ciebie. Przyjdź sam lub zabierz ze sobą kolegę, koleżankę, brata, siostrę, dziewczynę, chłopaka. A potem, jeśli zechcesz, zaczną dziać się cuda. Oblubienica i Duch wołają cię: Przyjdź!

Seminarium wiary przeznaczone jest zasadniczo dla młodzieży z Klasyka i przyjaciół szkoły. Ale mogą w nim wziąć udział także inne osoby, które odczuwają takie pragnienie.

▼ Show More Information

ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 12, 96-100
Skierniewice
04 April , Wednesday 18:30

More Events Nearby