Sławomir - koncert w Siemianowickim Centrum Kultury

18 lutego 2018r. o godzinie 19.00 w Siemianowickim Centrum Kultury – Bytków wystąpi z zespołem SŁAWOMIR– wokalista, aktor, nazywany twórcą nowego gatunku muzycznego – rocko polo, autor takich przebojów jak „Miłość w Zakopanem”, „Megiera” czy „Ni mom hektara”, które w serwisie Youtube mają łącznie ponad

70 milionów wyświetleń. Obecnie Sławomir promuje swój debiutancki album „The Greatest Hits”. Bilety w cenie 40 złotych wkrótce będą do nabycia w kasach SCK oraz on-line na www.bilety.siemck.pl

Swoją karierę muzyczną i warsztat szlifował w Nowym Jorku, w Watermill Center na Long Island. Po sukcesach w USA, zdobyciu publiczności i fanów, szczególnie ze środowiska polskich kierowców trucków Sławomir przygotował pierwszy singiel na rynek ojczysty pt „MEGIERA”. Utwór z miejsca podbił serca polskich słuchaczy. W tej chwili ma już sporo ponad 7 mln wyświetleń na YT. W teledysku nakręconym do utworu udział wzięły gwiazdy polskiego kina: Ewa Kasprzyk, Krzysztof Kiersznowski, Lech Dyblik, Witold Dębicki oraz muza artysty Magdalena „Kajra” Kajrowicz. Teledysk jest dobrą okazją, by porozmawiać o dystansie do siebie, kryzysie męskości i o tym jak mężczyźni postrzegają kobiety (3 kreacje Ewy Kasprzyk). Zdjęcia do klipu odbyły się w polskiej wsi Konina oraz za granicą, a budżet przekroczył 15 000$.

W Ojczyźnie Sławomir występuję wraz z zespołem “Trzymamy się Zapały”, który tworzą czołowi muzycy z Warszawy. Tuż po przyjeździe do Ojczyzny, Sławomir został godnie powitany przez władze Warszawy oraz zaproszony do popularnego programu “Jaka to melodia”, gdzie wraz z zespołem promował drugi singiel “Ni mom hektara”, który również doczekał się znakomitego wideoklipu.

Trzecim, równie udanym singlem Sławomira został utwór „ Aneta” nagrany z udziałem legendarnej grupy VOX. W rolę Anety w teledysku wcieliła się Małgorzata Socha. Sławomir zaprezentował utwór na żywo podczas Sopot Hit Festival w Operze Leśnej.

▼ Show More Information

Niepodległości 45, 41-106
Siemianowice Slaskie
18 February , Sunday 19:00

More Events Nearby

 30 May , Wednesday
 Podium Gliwice, Gliwice
 13 June , Wednesday
 Spodek, Katowice
 16 June , Saturday
 Park Śląski, Chorzów
 01 June , Friday
 Park Sielecki, Sosnowiec
 13 June , Wednesday
 Spodek, Katowice
 16 June , Saturday
 Park Śląski, Chorzów
 16 June , Saturday
 MegaClub, Katowice
 13 June , Wednesday
 Spodek, Katowice
 31 May , Thursday
 Park Słupna, Mysłowice
 26 May , Saturday
 Skałka Festival, Swietochłowice
 17 June , Sunday
 Dolomity Sportowa Dolina, Bytom
 26 May , Saturday
 Kopiec Wyzwolenia, Piekary Slaskie
 24 May , Thursday
 Zabrze, Poland, Zabrze
 03 June , Sunday
 Park Słupna, Mysłowice
 03 June , Sunday
 Swierklaniec, Poland, Swierklaniec
 15 June , Friday
 Zabrze, Poland, Zabrze
 22 May , Tuesday
 Katowice, Poland, Katowice
 09 June , Saturday
 Szyb Maciej Restauracja, Bistro i Turystyka, Zabrze
 02 June , Saturday
 Park Murckowski, Katowice
 27 May , Sunday
 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5 w Sosnowcu, Sosnowiec
 03 June , Sunday
 Dom Muzyki i Tańca w Zabrzu, Zabrze
 16 June , Saturday
 Zalew Nakło-Chechło, Swierklaniec
 10 June , Sunday
 MegaClub, Katowice
 13 June , Wednesday
 Katowice, Poland, Katowice
 04 June , Monday
 Mała Dabrowka, Poland, Mała Dabrowka
 10 June , Sunday
 Tarnowskie Góry, Poland, Tarnowskie Góry
 28 May , Monday
 Zespół Szkół nr 1 w Piekarach Śląskich, Piekary Slaskie
 05 June , Tuesday
 Multikino Zabrze, Zabrze
 09 June , Saturday
 Karczma Stodoła, Mikołow
 26 May , Saturday
 Park Murckowski, Katowice
 30 May , Wednesday
 Podium Gliwice, Gliwice
 05 June , Tuesday
 Katowice Miasto Ogrodów, Katowice
 17 June , Sunday
 Bieg im. Janusza Sidły, Szopienice
 09 June , Saturday
 Hala sportowa Pogoń Zabrze, Zabrze