Roy Orbison Tribute Band på Tingvold på Stange

Da skal Roy Orbison Tribute Band med en av verdens fremste tolkere av Roy Orbison gjeste Tingvold på Stange. Her blir det Rock`n Roll av høy klasse.
D

et er forhåndssalg av billetter, disse kan kjøpes i restauranten. Bill pris er kr 200,-
Velkommen skal dere være :)

▼ Show More Information

Storgata 29, 2335
Stange
22 April , Saturday 21:30

More Events Nearby

 16 June , Saturday
 Vallset Idrettslag,
 22 June , Friday
 St.Hans-Konserten på Atlungstad, Ottestad
 06 June , Wednesday
 Hamar kulturhus, Hamar
 02 June , Saturday
 Stoppested Verden, Hamar
 01 June , Friday
 Skreia, Norway, Skreia
 16 June , Saturday
 Hamar kulturhus, Hamar
 22 June , Friday
 Atlungstad Brenneri, Ottestad
 23 June , Saturday
 Viken II i Evjua, Skreia
 10 June , Sunday
 Stange, Norway, Stange
 02 June , Saturday
 Skreia, Norway, Skreia
 15 June , Friday
 Kirsten Flagstad Festival, Hamar
 02 June , Saturday
 Stange Kirke, Stange
 03 June , Sunday
 Tyrifjorden Rundt, Sandvika
 08 June , Friday
 Hamar IL Svømming og Triatlon, Hamar
 08 June , Friday
 Hamar Middelalderfestival, Hamar
 12 June , Tuesday
 Infoteket, Ringsaker
 26 May , Saturday
 Brumunddal Live Scene, Bakgården, Brumunddal
 27 May , Sunday
 Sillongen Toten Hotell,
 21 June , Thursday
 Infoteket, Ringsaker
 28 May , Monday
 Bowling1 Hamar, Hamar
 14 June , Thursday
 Infoteket, Ringsaker
 26 May , Saturday
 Vinyl & Kaffe - Hamar, Hamar
 09 June , Saturday
 Torsætra Kafé, Skreia
 15 June , Friday
 Hamar, Norway, Hamar
 26 May , Saturday
 Brumunddal Live Scene, Bakgården, Brumunddal
 12 June , Tuesday
 Brødrene Jacobsen, Hamar
 02 June , Saturday
 Skreia, Skreia
 27 May , Sunday
 Sveum, Brumunddal
 27 May , Sunday
 Helgøya, Hedmark,
 01 June , Friday
 Heia Hamar, Hamar
 30 May , Wednesday
 Scandic Ringsaker, Hamar
 26 May , Saturday
 Løten Nærstasjon - Kafe & Landhandleri, Løten
 11 June , Monday
 Kirsten Flagstad Festival, Hamar