Roy Orbison Tribute Band på Tingvold på Stange

Da skal Roy Orbison Tribute Band med en av verdens fremste tolkere av Roy Orbison gjeste Tingvold på Stange. Her blir det Rock`n Roll av høy klasse.
D

et er forhåndssalg av billetter, disse kan kjøpes i restauranten. Bill pris er kr 200,-
Velkommen skal dere være :)

▼ Show More Information

Storgata 29, 2335
Stange
22 April , Saturday 21:30

More Events Nearby

 13 January , Saturday
 Gregers, Hamar
 20 December , Wednesday
 Vang Kirke, Hamar
 26 December , Tuesday
 Gregers, Hamar
 28 December , Thursday
 Gregers, Hamar
 22 December , Friday
 Heia Hamar, Hamar
 28 December , Thursday
 Hamar Teater, Hamar
 10 January , Wednesday
 Boligpartner Arene, Hamar
 27 December , Wednesday
 Gregers, Hamar
 29 December , Friday
 Hamar Teater, Hamar
 28 December , Thursday
 Tour de Hedmarken, Ottestad
 29 December , Friday
 Ilseng Samfunnshus, Ilseng
 06 January , Saturday
 Budor Skistadion, Løten
 13 January , Saturday
 Søndre Elton, Ottestad
 13 January , Saturday
 Storhamar Supporterunion, Hamar
 28 December , Thursday
 Hamar Teater, Hamar
 06 January , Saturday
 Vikingskipet - Hamar Olympiske Anlegg, Hamar
 29 December , Friday
 HSB Bar & Scene, Hamar
 22 December , Friday
 Tangen Kirke, Tangen
 08 January , Monday
 Kimura Hamar, Hamar
 30 December , Saturday
 Storhamar Supporterunion, Hamar
 06 January , Saturday
 Hamar kommune, Hamar
 29 December , Friday
 Vallset Samfunnshus, Stange
 15 January , Monday
 Kimura Hamar, Hamar
 21 December , Thursday
 Docile Kontor & Pub, Hamar
 19 December , Tuesday
 Larsen, Hamar
 24 December , Sunday
 Hamar alpinsenter - Lierberget, Hamar
 14 January , Sunday
 Hamar Hundekjører Klubb, Hamar
 13 January , Saturday
 Hamar alpinsenter - Lierberget, Hamar
 20 December , Wednesday
 Domkirkeodden, Hamar
 29 December , Friday
 Hamar Bluesklubb, Hamar
 29 December , Friday
 Ådalsbruk Samfunnshus, Løten
 30 December , Saturday
 Brumunddal Live Scene, Bakgården, Brumunddal
 28 December , Thursday
 Heia Hamar, Hamar
 29 December , Friday
 Løten kino, Løten